Žymos archyvas: Vytautas Leškevičius

Prezidentė: turime siekti didesnio JAV ir kitų NATO šalių buvimo Lietuvoje (0)

R.Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos nuolatiniam atstovui prie Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos Vytautui Leškevičiui.

Susitikime Prezidentė su ambasadoriumi aptarė aktualius Lietuvos ir NATO klausimus. Kalbėdama apie saugumo padėtį regione, šalies vadovė pabrėžė, kad svarbiausias prioritetas yra visiškai ir laiku įgyvendinti Velse priimtus sprendimus. Prezidentės teigimu, Lietuva turi siekti didesnio Jungtinių Amerikos Valstijų ir kitų NATO šalių buvimo Lietuvoje ir visame regione.

Skaityti toliau

Baltijos jūros dieną Klaipėdoje pakils milžiniško dydžio aitvaras (0)

efoto.lt, Sigitos nuotr.

Rugsėjo 2 d., sekmadienį, nuo 15 valandos bus paminėta Baltijos jūros diena,  iškeliant valandai virš Klaipėdos piliavietės 120 kvadratinių metrų dydžio aitvarą-vėliavą. Šia vieša akcija norima atkreipti dėmesį į Baltijos jūros problemas ir joms spręsti skirtą ES Baltijos jūros regiono strategiją.

„Baltijos jūros diena tradiciškai yra skirta atkreipti dėmesį į ekologines Baltijos jūros problemas, tačiau būtina žvelgti plačiau. Skaityti toliau