Žymos archyvas: Vytas Rimkus

„Skaidrumo talkas“: Ar valstybės tarnautojai turėtų turėti ir asmeninę atsakomybę vykdant viešuosius pirkimus? (video) (0)

Ryšardas Burda ir Vytas Rimkus | Alkas.lt nuotr.

Laidos „Skaidrumo talkas“ svečias Nacionalinės antikorupcijos asociacijos valdybos narys Vytas Rimkus, buvęs ilgametis STT Korupcijos prevencijos valdybos viršininkas. Su juo kalbame apie politinę atsakomybę, apie politikos formavimą vykdant viešuosius pirkimus.

Svarbiausias aspektas kuris pažymimas pokalbyje – yra valstybės tarnautojų, tarnybų vadovų atsakomybės klausimas.Mistinė politinė valia netenka savo misticizmo po to, kai piliečiai reikalauja asmeninės atsakomybės už formuojamą tarnyboje politiką. Skaityti toliau

Anapilin iškeliavo puikus muzikantas ir Peterburgo armonikų meistras Mykolas Sipavičius (video) (0)

Mykolas Sipavičius I K. Driskiaus nuotr.

Anapilin iškeliavo puikus muzikantas ir Peterburgo armonikų meistras, tikrąja to žodžio prasme „paskutinis mohikanas“ Mykolas Sipavičius.

Daugelis Rytų Aukštaitijos armonikierių groja jo pagamintomis armonikomis. Jo gražūs valsai ilgai skambės mūsų repertuaruose. Draugų sambūrio metu Vytas Rimkus pagrojo vieną žinomiausių velionio valsų.

Užuojauta Velionio šeimai reiškia Algimantas Mieliauskas, Kęstutis Kuzmickas, Vytas Rimkus, Edmundas Kondratas, Dainius Maslauskas, Albinas Vaškevičius. Skaityti toliau