Žymos archyvas: VSD rūmai

Profesionali žvalgyba padeda apsaugoti valstybę (video) (0)

lrp.lt, R. Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Valstybės saugumo departamento (VSD) naujojo pastato atidaryme ir palinkėjo, kad nauji žvalgybos namai taptų nauja skaidrumo, efektyvumo ir tarnystės valstybei pradžia. Iki šiol VSD pastatas neatitiko saugumo reikalavimų, atskiri padaliniai buvo išsklaidyti po visą miestą, buvo sudėtinga užtikrinti informacijos apsaugą.

Prezidentė pabrėžia, kad VSD misija – operatyviai išaiškinti, užkardyti ir informuoti visuomenę apie kylančias grėsmes. Ypač tai svarbu nuolat besikeičiančios geopolitinės situacijos ir nesaugios Skaityti toliau

Teismas paskyrė D.Kuoliui 500 Lt baudą už meninę akciją prie VSD (video) (10)

D.Kuolys | Alkas.lt nuotr.

Šiandien, spalio 3 dieną, Vilniaus miesto teisme Vilniaus universiteto dėstytojas Darius Kuolys išgirdo nuosprendį už Tarptautinės vaikų gynimo dienos paminėjimą prie Valstybės saugumo departamento.

Teisėja neužtruko ir paskelbė, kad D.Kuolys, surengęs meninę akciją prie VSD rūmų, nusižengė Susirinkimų įstatymui ir turi sumokėti jam paskirtą piniginę nuobaudą, tačiau per 20 dienų gali apskųsti Teismo sprendimą. Skaityti toliau

D.Kuolys teisme didžiausia grėsme valstybei įvardijo VSD (video) (22)

D.Kuolio teismas | Alkas.lt

Šiandien, rugsėjo 24 dieną, 15 valandą Vilniaus miesto antrajame teisme buvo teisiamas Vilniaus universiteto dėstytojas Darius Kuolys už Tarptautinės vaikų gynimo dienos paminėjimą prie Valstybės saugumo departamento.

Teismo posėdis, kaip jau tapo įprasta, vėlavo beveik pusvalandį ir buvo perkeltas iš vienos salės į kitą, nes susirinko gausus būrys palaikančiųjų (virš 30).

Teismo posėdį vedė Teisėja Aušra Valinskienė.Prieš tai šią bylą turėjusi nagrinėti Skaityti toliau

Dar vienas D.Kuolio bei naujas L.Šulcienės teismas (video) (4)

D.Kuolys. Alkas.lt nuotr.

Pirmadienį, rugsėjo 24-ąją, 15 valandą Vilniaus miesto antrajame teisme (Laisvės prospektas 79A) už Tarptautinės vaikų gynimo dienos paminėjimą prie Valstybės saugumo departamento bus teisiamas Vilniaus universiteto dėstytojas Darius Kuolys, praneša „tiesos.lt“.

Bylą nagrinės teisėja Aušra Valinskienė. Šią bylą turėjusi nagrinėti teisėja Ainora Kornelija Macevičienė rugpjūtį nuo bylos nusišalino, nes su D. Kuoliu 1991 metų sausio 13-ąją buvo budėjusi Vyriausybės rūmuose. Skaityti toliau