Žymos archyvas: Varnių regioninins parkas

Įsigijusiems metinį saugomų teritorijų lankytojo bilietą – daugybė nemokamų renginių (0)

VSTT nuotr.

Ketinantiems vykti į nacionalinius ir regioninius parkus, susipažinti su jų gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos siūlo įsigyti savanoriškus metinius arba šeimos metinius šių parkų lankytojų bilietus. Nusipirkusieji tokius bilietus gaus apyrankę „Aš remiu saugomas teritorijas“ su USB atmintine, kurioje įrašyti nacionalinių ir regioninių parkų renginiai – ekskursijos, edukaciniai užsiėmimai, gamtos žygiai. Juose lankytojas galės dalyvauti nemokamai.

Skaityti toliau

Baltų vienybės diena paminėta ant Sprūdės piliakalnio (0)

G.Šedvilaitės nuotr.Baltų vienybės, Saulės mūšio ir Rudens lygiadienio diena – rugsėjo 22-oji buvo paminėta Telšių rajone Varnių regioniniame parke ant Sprūdės piliakalnio.

Varnių regioninio parko direktoriaus pavaduotojas Kazys Praeras gausiai susirinkusiems (atvykusių buvo iš Mažeikių bei Klaipėdos krašto) minėjimo dalyviams papasakojo apie Saulės mūšį, Rudens lygiadienį ir Baltų vienybės dieną. Visi sustoję ratu laužė duoną, vaišinosi gira, vienas kitam linkėjo sveikatos, gerų metų, sėkmės. Laužo liepsnoms buvo atiduotas šiaudinis ožys – derlingumo, vaisingumo simbolis. Kad vakaras neprailgtų, dainas dainavo ir šokti visus kvietė M.Valančiaus gimnazijos merginų ansamblis ir Varnių regioninio parko folklorinis ansamblis „Druja“. Skaityti toliau