Žymos archyvas: Tautinės politikos institutas

Seime konferencija – „Atominė elektrinė ir (ar) energetinė nepriklausomybė“ (0)

Šiandien kovo 14 d., 12 val. Seime vyks konferencija-apskritojo stalo diskusija „Atominė elektrinė ir (ar) energetinė nepriklausomybė“.

Šią konferenciją rengia Seimo nariai – Gintaras Songaila, Kazimieras Uoka, Rima Baškienė, Vidmantas Žiemelis, Antanas Baura, bendradarbiaudami su Tautinės politikos institutu ir Žaliosios politikos institutu.

Konferencijoje bus įvairiapusiškai nagrinėjami patys svarbiausi atominės elektrinės projekto ir atominės energetikos Lietuvoje perspektyvų klausimai. Skaityti toliau

Seime vyks konferencija „Atominė elektrinė ir (ar) energetinė nepriklausomybė“ (tiesioginė transliacija) (1)

Ignalinos AE  | efoto.lt nuotr.

Kovo 14 d., trečiadienį, 12 val. Seimo III rūmų Konferencijų salėje įvyks konferencija-apskritojo stalo diskusija „Atominė elektrinė ir (ar) energetinė nepriklausomybė“. Konferenciją rengia Seimo narių grupė – Gintaras Songaila, Kazimieras Uoka, Rima Baškienė, Vidmantas Žiemelis, Antanas Baura, bendradarbiaudami su Tautinės politikos institutu ir Žaliosios politikos institutu.

Renginyje planuojama įvairiapusiškai nagrinėti pačius aktualiausius atominės elektrinės projekto ir atominės energetikos Lietuvoje perspektyvų klausimus. Skaityti toliau

Tautininkų forume aptarti šiandienos iššūkiai kultūrai ir tapatybei (video) (5)

Spalio 20 d. Vilniuje Lietuvos Mokslų Akademijoje įvyko Tautininkų sąjungos, Tautinės politikos instituto ir LMA Mokslininkų rūmų surengtas Tautinės minties forumas „Nacionalinė kultūra ir tapatybė kaip pagrindinis nacionalinio saugumo rūpestis šiuolaikiniame pasaulyje“.

Forume buvo aptarti Lietuvos kultūrai ir lietuviškai tapatybei iškylantys iššūkiai, ieškota atsakymų kaip jiems galima būtų pasipriešinti ir atsispirti. Skaityti toliau

Tautininkai kviečia į diskusiją apie tautinę tapatybę šiuolaikiniame pasaulyje (video) (9)

Spalio 20 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. Lietuvos Mokslų Akademijos Mažojoje salėje (Gedimino pr. 3) Tautininkų sąjunga, Tautinio politikos institutas ir LMA Mokslininkų rūmai organizuoja Tautinės minties forumą „Nacionalinė kultūra ir tapatybė kaip pagrindinis nacionalinio saugumo rūpestis šiuolaikiniame pasaulyje“.

Forumo metu bus diskutuojama apie lietuvių kultūrai ir tapatybei šiandien kylančius iššūkius, Skaityti toliau