Žymos archyvas: taksi

Jau ir Kaunas vilioja „Uber“ (0)

Bendrovės nuotr.

Su didžiausią pasaulyje dalijimosi keleivių pervežimais platformą sukūrusios bendrovės „Uber“ atstovais bendraujantys Kauno miesto vadovai siekia, kad ši paslauga kuo greičiau būtų pradėta teikti ir Kaune.

„Matydami, jog „Uber“ sėkmingai įžengė į Lietuvą, norime, jog tokio tipo paslaugos atsirastų ir Kaune. Esame kreipęsi į šią kompaniją ir šiuo metu palaikome kontaktą su jų atstovais. Tikimės, kad greitu metu „Uber“  įžengs ir į Kauną“, – tvirtino Kauno mero pavaduotojas Simonas Kairys. Skaityti toliau

Į Vilniaus gatves išrieda pirmasis hibridinis taksi (2)

„Smart taxi“

Kelionių agentūra „Smart travel“ vilniečiams bei miesto  svečiams pristato savo naujausią projektą „Smart Taxi“ (liet. sumanusis taksi). Didžiąją dalį pradinio autoparko sudarantys hibridiniai automobiliai į gatves žada išriedėti jau kitą savaitę.

„Pagaliau džiaugiamės vilniečiams bei miesto svečiams galėdami pristatyti pirmą „žalią“ hibridinį taksi Lietuvoje.  Naujasis taksi papildys kelionių agentūros teikiamų paslaugų grupę „smart“ (protingas)  ir turizmo bei keleivių pervežimo sferoje pasiūlys išties išskirtinių paslaugų.  „Smart Taxi“ Skaityti toliau

Aplink Pasaulį su taksi (video) (0)

Aplink pasaulį su taksi | stop kadras

Pirmąją kelionę aplink pasaulį taksi automobiliu įveikė trys jauni britai. Tam jie nusipirko dvidešimties metų senumo Londono tradicinį „keb“ taksi automobilį.

Pol Arčer, Džono Elison ir Lei Pernel įspūdingoje kelionėje praleido penkiolika mėnesių ir nuvažiavo daugiau nei 70 tūkst. kilometrų. Aplankė keturis kontinentus ir 50 šalių.

„Kažkada mes važiavome iš vakarėlio taksi ir žiūrėjome, kaip skaitliukas rodė vis didesnę Skaityti toliau

„Vilnius veža“ pirks ekologiškus taksi automobilius (0)

efoto.lt | J.Valaitytės nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybė gegužės 4 dieną paskelbė planuojamų įsigyti taksi automobilių techninę specifikaciją, kurioje numatyta, kad tai bus Europos Sąjungos standartus atitinkančios ekologiškos transporto priemonės.

„Vilnius veža“ taksi automobiliai turės atitikti  Euro 5 standartą. Tai užtikrins, kad kietųjų dalelių išmetimas bus tik 120 g vienam kilometrui. Šiose draugiškose aplinkai transporto priemonėse taip pat bus įdiegta ir „Start/Stop“ sistema, automatiškai išjungianti variklį automobiliui sustojus prie šviesoforo“, – sakė įmonės „Vilnius veža“ direktorius Rolandas Statulevičius. Skaityti toliau

Siūloma taksi įmones įpareigoti klientams išduoti čekius (0)

Tomo Piliponio nuotr. | efoto.lt

Šiandien, balandžio 16 d., Lietuvos Respublikos Ministrų kabinetas pasitarime pritarė siūlymui įpareigoti taksi įmones klientams išduoti čekius. Šiuo sprendimu siekiama sudaryti geresnes sąlygas vykdyti taksi veiklos ir iš jos gaunamų pajamų apskaitymo kontrolę.

Pagal naująją tvarką, taksi automobiliuose turėtų būti įrengti arba taksometrai su kvitų spausdintuvais, arba naudojamas kitas paslaugų suteikimą patvirtinantis dokumentas. Koks jis bus, įmonės Skaityti toliau