Žymos archyvas: „Subatėlės vakarėly…“

Dzūkijoje nuaidėjo tarptautinis folkloro festivalis „Subatėlės vakarėly…“ (nuotraukos) (0)

Dzūkijoje nuaidėjo tarptautinis folkloro festivalis „Subatėlės vakarėly...“ | varena.lt nuotr.

Dzūkijos nacionaliniame parke esančiuose kaimuose skambiai nuaidėjo tradicinis tarptautinis folkloro festivalis „Subatėlės vakarėly…“. Ši įspūdinga folkloro fiesta kasmet sukviečia vis daugiau folkloro puoselėtojų ir mylėtojų ir visos Lietuvos.

Penktadienį dzūkiška vakaruška su liaudies dainomis ir šokiais vyko Darželių kaime, šeštadienio popietę smagus koncertas – Lynežeryje, o vakarop pagrindinis festivalio koncertas žiūrovus tradiciškai sukvietė į Marcinkonis. Į jį susirinko ne tik Lietuvos folkloro ansambliai, bet ir svečiai iš Ukrainos bei liaudies dainų pasiilgusieji. Skaityti toliau

Dzūkijos nacionalinis parkas kviečia į tarptautinę šventę „Subatelės vakarėly…“ (0)

Nenuilstantis Marcinkonių etnografinis ansamblis „Subatėlės vakarėly…“ 2010 m. | Algimanto ir Mindaugo Černiauskų nuotr.

Liepos 21-22 dienomis Dzūkijos nacionaliniame parke vyks tarptautinė šventė „Subatėlės vakarėly…“ Šventiniai renginiai šurmuliuos Darželių, Kabelių kaimuose, o taip pat prie Kastinio ežero Marcinkonyse bei Marcinkonių kultūros centre, Puvočių km.. Šventės rengėjai Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos darbuotojai kviečia netingėti, atvažiuoti ir švęsti kartu. „Jei cik žmogau necingėsi, visų svietų paragėsi“, – sako svetingieji dzūkai.

Liepos 21 d. 15 val. 30 min. pasirodys šventės svečiai – folkloro ansambliai „Utauta“ iš Utenos (vadovė Liuda Griciuvienė), „Verbena“ iš Varėnos (vadovė Daiva Kielienė), Skaityti toliau