Žymos archyvas: Stripeikių bitininkystės muziejus

„Ulioja bitela“ Aukštaitijos nacionaliniame parke (dienotvarkė) (0)

Consciouslifenews.com nuotr.

Aukštaitijos nacionaliniame parke rugpjūčio 15 d. vyks medkopio pabaigos šventė „ULIOJA BITELA“. Stripeikių bitininkystės muziejuje Jūsų lauks pilni koriai medaus ir prie Tauragnos upeliuko čiurlenimo priderinta muzika.

Renginio dienotvarkė:

14.00 – saldžiu medučiu ir pyragais pakvips medaus kermošius; Skaityti toliau

Kviečia medkopio šventė Stripeikiuose „Ulioja bitela“ (video) (0)

ANP nuotr.

Rugpjūčio 15 dieną 15 val., kaip ir kasmet, Stripeikių senovinės bitinikystės muziejus kviečia į tradicinę Medkopio pabaigos šventę „Ulioja bitela“.

Šventės programoje: iškilmingas šventės atidarymas, Austėjos ir Bubilo dievybių pagerbimas kartu su Ignalinos krašto folkloro ansambliu „Čiulbutė“, bičių produktų, kulinarinio paveldo ir tautodailės darbų mugė, parodomasis medaus sukimas stikliniame medsukyje ir vaišinimas šviežiu medumi, bitininkų ir „mažųjų bitučių“ varžytuvių kiemeliai, šventinis koncertas, Skaityti toliau

Bičių brodvėjus – Stripeikių bitininkystės muziejuje (0)

efoto.lt | Broniaus nuotr.

Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija Stripeikių bitininkystės muziejuje gegužės 19 d. organizuoja bardų muzikos koncertą „Bičių brodvėjus“. Visus bardų muzikos atlikėjus Stripeikių bitininkystės muziejus kviečia praleisti netradicinę naktį muziejuje.

„Nesvarbu, nei kiek tau metų, nei kaip ir kuo tu groji, svarbu, kad muzika palietė tavo širdį ir tu norėtum pasidalyti ja su mumis“ – kviečia norinčius dalyvauti organizatoriai. Skaityti toliau