Žymos archyvas: „Sielų upė“

Kauną nušvietė „Sielų upė“ (0)

„A. Aleksandravičius Photography“ nuotr.

Kauno miestą jau 13-tus metus iš eilės nudžiugino Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybės inicijuojamas renginys „Sielų upė“.

Prieš trylika metų šis renginys buvo itin kuklus – pirmoji „Sielų upė“ nusitęsė Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete nuo dekanato iki kultūros katedros. Po metų žvakutės buvo degamos tik prie arkikatedros, tačiau laikui bėgant studentų iniciatyva didėjo ir šiemet išėjusiesiems atminti visoje Laisvės alėjoje ir Vilniaus gatvėje uždegta net 5 tūkstančiai žvakelių. Kiekviena liepsnelė – užmirštų sielų simbolis.
Skaityti toliau

Kaune vėl bus „Sielų upė“ (3)

„Sielų upė“ Kaune

Kauno miestą jau 12-tus metus iš eilės džiugins Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybės inicijuojamas renginys „Sielų upė“. Lapkričio 1-osios vakare nuo 17 val. iki 22 val. studentai kviečia visus ateiti ir uždegti žvakutes senamiestyje ir Laisvės alėjoje.

Kauno miestą jau 12-tus metus iš eilės džiugins Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybės inicijuojamas renginys „Sielų upė“. Prieš dvylika metų šis renginys buvo itin kuklus – pirmoji „Sielų upė“ nusitęsė Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete nuo dekanato iki kultūros katedros. Skaityti toliau

„Sielų upė“ 11-tus metus iš eilės vėl nušvies kelią išėjusiems (video) (0)

„Sielų upė“ | Kaunas.lt nuotr.

Lapkričio 1 d. 17 val. Kaune, Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų atstovybės nariai šiemet vėl kviečia kauniečius prisidėti prie jau 11-tus metus vykdomo renginio „Sielų upė“.

Šis renginys šiemet buvo pripažintas geriausiu jaunimo bendrijų renginiu Kaune. Šis gražus suamnymas ne tik puošia miestą, bet ir puoselėja lietuviškus papročius,  jaunimui ir miesto bendruomenei primena mūsų tautos reiškiamą pagarbą protėvių vėlėms greta iš Vakarų atėjusio Helovino šventimo. Skaityti toliau