Žymos archyvas: Sankt Peterburgo teatras

Lietuvos valstybės atkūrimo metinės paminėtos ir Sankt Peterburge (nuotraukos, video) (2)

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Vasario 17 dieną Lietuvos valstybės atkūrimno 98-osios metinės buvo paminėtos ir Rusijos kultūros sostinėje – Sankt Peterburge.

Šiai sukakčiai pažymėti skirtas vakaras įvyko Sankt Peterburgo valstybinėje akademinėje kapeloje – vienoje prestižiškiausių miesto salių, menančių dar Aleksandro Puškino laikus.

Šventinis vakaras  prasidėjo lietuvio širdį graudinančiu ir pasididžiavimą keliančiu įvykiu – vienas geriausių Rusijos chorų – Sankt Peterburgo valstybinės akademinės Kapelos choras su Kapelos simfoniniu orkestru įkvėptai sugiedojo Lietuvos himną! Skaityti toliau

Lietuva, tėvyne mūsų – rusai gieda Lietuvos himną! (video) (12)

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Vasario 17-ą dieną Sankt Peterburge įvyko lietuvio širdį graudinantis ir pasididžiavimą keliantis įvykis – vienas geriausių Rusijos chorų – Sankt Peterburgo valstybinės akademinės Kapelos choras su Kapelos simfoniniu orkestru įkvėptai giedojo Lietuvos himną.

Tai buvo kulminacinė šventinio vakaro, kuriame dalyvavo Lietuvos, Rusijos ir litų užsienio šalių diplomatai ir inteligentijos atstovai, dalis.

Jūsų dėmesiui – specialus alkas.lt vaizdo įrašas – rusai gieda Lietuvos himną. Visas vakaro įrašas – artimiausiu metu. Skaityti toliau

„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Ar Sankt Peterburgas galėtų tapti Lietuvos kultūros sostine? (audio, video) (4)

Alkas.lt nuotr.

Nepriklausomybės dieną Sankt Peterburgo lietuviai ir šio miesto kultūros bendruomenė mini ypatingai.

Valstybinėje Kapelos koncertų salėje vasario 17 dieną vyks Lietuvos valstybinei šventei skirtas koncertas, kurio metu Kapelos choras ir orkestras atliks Lietuvos ir Rusijos himnus.

Koncerte dalyvauja žymiausi Lietuvos atlikėjai: Gitana Pečkytė, Vladimiras Prudnikovas, Vytautas Juozapaitis.

Koncerto išvakarėse su jais, o taip pat šio ypatingos šventės rengėju, Skaityti toliau

Į Vilnių gastrolių atvyksta Sankt Peterburgo dramos teatras (0)

efoto.lt | Slaptos nuotr.

Gegužės 1–2 dienomis į Vilnių gastrolių atvyksiantis Sankt Peterburgo (Rusija) dramos teatras „Na Vasiljevskom“ žiūrovams pristatys pagal Rusijos klasikų A. Čechovo ir M. Gorkio kūrybą sukurtus spektaklius „Vodeviliai“ ir „Saulės vaikai“. Abu spektakliai, kurių premjera įvyko praėjusiais metais, sulaukė Rusijos teatro kritikų ir publikos įvertinimo, o „Saulės vaikai“ šių metų vasarį kasmetinėje Sankt-Peterburgo apdovanojimų ceremonijoje „Teatralas“ gavo Žiūrovų simpatijų prizą. Skaityti toliau

Sankt Peterburgo teatro gastrolės Vilniuje (0)

Sankt Peterburgo teatras

Lapkričio 7 dieną 19 val. Muzikiniame klube „New York“ Tatjanos Rinkevičienės rusų teatras kartu su aktorių ir muzikantų draugija „Auksinis liūtas“ sostinės publikai pristatys muzikinį spektaklį „5 Šukšino apsakymai ” iš ciklo „Susitikimas su legenda“.

Tatjanos Rinkevičienės rusų teatras, jau pristatęs tokius spektaklius, kaip: „A.Vertinskij. Geltonasis tango“, „R. Nurejev. Šuolis į laisvę“, „B. Okudžava. Arbato gatvės dainos“, Skaityti toliau