Žymos archyvas: „Rospotrebnadzor“

Ministras pirmininkas A.Butkevičius su Rusijos premjeru aptarė dvišalius klausimus (5)

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Spalio 30 d. po pietų įvyko Lietuvos Ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus ir Rusijos premjero Dmitrijaus Medvedevo pokalbis telefonu, kurio metu aptarti dvišaliai klausimai, tarp jų ir draudimo į Rusiją įvežti lietuviškus pieno produktus klausimas.

Premjeras A. Butkevičius telefonu teigė, jog derėtų atnaujinti Lietuvos ir Rusijos tarpvyriausybinės komisijos darbą, kuri padėtų spręsti dvišalius klausimus ir rasti bendrus sprendimus, tinkančius abiems pusėms įvairiose srityse. Kalbėdamas apie dvišalį bendradarbiavimą Lietuvos Vyriausybės vadovas informavo Skaityti toliau

Į Lietuva atvyksta „Rospotrebnadzor“ atstovai tartis dėl lietuviškų pieno gaminių įvežimo (1)

LogoPremjeras Algirdas Butkevičius šiandien, spalio 17 dieną, pranešė, kad gavo žinią trumpąją SMS žinutę, jog į Lietuvą atvyksta trys Rusijos vartotojų teisių tarnybos „Rospotrebnadzor“ ekspertai, kurie susitiks su Lietuvos atstovais dėl pieno produktų eksporto į Rusiją klausimo.

Kaip žinoma, Rusija riboja lietuviškų pieno gaminių įvežimą į savo rinką, Lietuvos politikai ir ekspertai vertina tai kaip politinį spaudimą dėl Rytų partnerystės. Skaityti toliau

Pieno karas įgauna vis didesnį pagreitį (1)

www.freegreatpicture.com nuotr.

Rusijos muitinė pirmadienį, spalio 7 dieną, gavo šalies vartotojų teisių gynimo tarnybos „Rospotrebnadzor“ vadovo Genadijaus Oniščenkos nurodymą stabdyti Lietuvos pieno įmonių produkcijos įvežimą ir persiuntė šią informaciją regionams, BNS patvirtino Rusijos muitinės atstovas.

Kol kas uždraustas tik pieno produktų įvežimas, nors kritikos susilaukė ir mėsos bei žuvies produkcija. Skaityti toliau