Žymos archyvas: Rimvydas Jasinavičius

„Verslo balsas“: Kokius politikus turėtume rinkti? (audio, video) (2)

Rimvydas Jasinvičius, Audrys Antanaitis, Juozas Zykus | alkas.lt nuotr.

Artėjant rinkimams, politikai labai daug žada. Vieni pažadus tęsi, kiti – ne.

Kaip atpažinti politiką, už kurį verta balsuoti? Kaip pats politikas gali ir turi įrodyti savo kompetenciją?

Apie tai „Verslo balse“ Audrys Antanaitis kalbina Regionų plėtros forumo prezidentą prof. Rimvydą Jasinavičių bei Metro sąjūdžio vadovą Juozą Zykų.

Skaityti toliau

„Verslo balsas“: Ar pabėgėliai pastatys ant kojų Lietuvos ekonomiką? (audio, video) (4)

Audrys Antanaitis, Rimvydas Jasinavičius, Domas Petrulis, Juozas Zykus | Alkas.lt nuotr.

Pabėgėlių antplūdis sudrebino senutę Europą. Pasididžiavimą savo humanizmu keičia realybė, kuri, pasirodo, yra gana šiurpi.

Milijonas atvykėlių nepažįsta ir dažnai nepripažįsta mūsų tvarkos, nelabai nori dirbti ir pagarbiai elgtis su mūsų moterimis. Tačiau ir šiandien tebelieka viltis, kad galbūt kažkada ateityje jie įsilies į Europos darbo rinką ir išjudins stagnuojančią ekonomiką.

Ar ši viltis pagrįsta? Skaityti toliau

„Verslo balsas“: Ar išmokome gyventi Europos Sąjungoje? (audio) (0)

antanaitis-jasinavicius-zykus-alkas-nuotr

Per dvylika metų Lietuva iš Europos Sąjungos gavo nemažai paramos. Už ją puošėme miestelius, statėme suolelius, remontavome kultūros centrus.

O ar įdėjome bent kiek šios paramos į sritis, kurios leistų mums geriau gyventi tada, kai ši parama pasibaigs? Panašu, kad nelabai? Kodėl? Ir ką darysime kai iš remiamos šalies tapsime šalimi donore?

Apie tai laidoje Audrys Antanaitis kalbasi su Regionų plėtros forumo vadovu prof. Rimvydu Jasinavičium bei „Metro sąjūdžio“ vadovu Juozu Zykum. Skaityti toliau

G.Songaila kviečia diskutuoti apie emigraciją, nedarbą ir verslo aplinką Lietuvoje (tiesioginė transliacija, video) (8)

Konferencija | Alkas.lt nuotr.

Birželio 13 d., 9-13 val. Seimo konstitucijos salėje vyks Seimo nario, Tautininkų sąjungos pirmininko Gintaro Songailos rengiama konferencija-apvalus stalas „Emigravimas, nedarbas ir verslo aplinka Lietuvoje”.

Žmonės iš Lietuvos emigruoja, nes čia neranda darbo. Lietuvoje nėra darbo, nes nėra tinkamų verslo sąlygų darbo vietoms kurti. Kaip nutraukti šį „užburtą ratą“ ir sustabdyti emigraciją iš Lietuvos konferencijoje svarstys ekonomistai, verslo, profesinių sąjungų atstovai. Skaityti toliau

Kviečia Amatų diena Šakiuose (0)

efoto.lt | A.Savicko nuotr.

Gegužės 25 d. kviečiame į Šakių J. Lingio parką, kur vyks dešimtoji Amatų diena: tradiciniai amatai negrimzta užmarštyje. Nuo 12 val. amatininkai ir liaudies meistrai demonstruos bei mokys keramikos, kalvystės, juvelyro, medžio drožėjo, pynėjo, verpėjo bei kitų tradicinių amatų. Kartu su amatininkais kiemeliuose įsikurs Šakių rajono mokyklų moksleiviai ir svečiai iš kitų rajonų. Bus galima ne tik pasižiūrėti, bet ir nusipirkti jų pagamintų darbelių. Skaityti toliau