Žymos archyvas: Nikolia Sarkozy

D. Stancikas. Pabėgėliai – tarp širdies ir proto (28)

Dalius Stancikas | bernardinai.lt, E.Levin nuotr.

„Popiežius ragina tikinčiuosius priimti pabėgėlius į savo šeimas, bet mes vis mąstome, kad tai ne apie mus“, – redakcijos susirinkimo metu sako Andrius. Retoriškai klausiu: „O ką daryti po to – mokyti migrantus lietuvių kalbos, vesti į perpildytą darbo biržą, ieškoti vaikų darželių, kurių trūko iki šiol?“ „Svarbiausia kad jie gautų lovą ir stogą, po to bus matyti“, – sako Saulena.

Taip pasvarstę ir išsiskirstome.

Nėra išganingų sprendimų šitoje Europos krizėje. Nereaguoti į prašančius pagalbos neleidžia širdis, priimti visus, kam tos pagalbos reikia, trukdo protas. Skaityti toliau

Fransua Olandas išrinktas Prancūzijos prezidentu! (0)

Fransua Olandas

Gegužės 6 d. Prancūzijos prezidento rinkimų antrajį ratą išankstiniais duomenimis  laimėjo ir Prancūzijos prezidentu tapo socialistų kandidatas Fransua Olandas (Francois Hollande) užsitikrinęs beveik 52 proc. rinkėjų balsų.

Dabartinis prezidentas Nikolia Sarkozi pripažino pralaimėjęs rinkimus ir telefonu jau pasveikino naująjį Prancūzijos vadovą.

Pasak neoficialių šaltinių, Prezidento rinkimus laimėjęs F.Olandas šalies premjeru ketina skirti Prancūzijos vakaruose esančio Nanto miesto merą Žaną Marką Airo (Jeanas-Marcas Ayrault). Skaityti toliau