Žymos archyvas: Mustaqim Mammadov

,,Azerbaidžano reportažai“: Gyvenimas brangus kaip vanduo (II) (nuotraukos, video) (0)

Tartaro rajono gyventoja | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Tęsdami Tartaro miesto apžiūrą užsukome į svečius pas vieną šeimyną. Supratome, kad šiame mieste reikia išmokti gyventi. Nuolat, bet laikinai. Nes miestas puošiasi, kyla nauji namai ir mokyklos, bet dalis jo gyventojų – pabėgėliai, kurių didžiausia svajonė – grįžti į savo tikruosius namus. Su tais pabėgėliais ir pašnekėjome. Ir apie jų gyvenimą, ir apie viltis, ir apie siekius.

Pasižvalgykime dar po Tartarą. Mus lydėjo miesto vykdomosios valdžios vadovas Mustakimas Mamadovas (Mustaqim Mammadov) bei Tarptautinio Eurazijos spaudos fondo prezidentas Umudas Mirzajevas ( Umud Mirzayev). Audrys Antanaitis, Arūnas Sartanavičius – Alkui iš Azerbaidžano. Skaityti toliau

,,Azerbaidžano reportažai“: Gyvenimas brangus kaip vanduo (I) (nuotraukos, video) (0)

udrys Antanaitis, Mustakimas Mamadovas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Tartaro rajonas Lietuvos žmonėms patiktų. Ten graži gamta. Jaukūs sodai. Mielai bendraujantys žmonės. Alko komandą ten priėmė vykdomosios valdžios vadovas Mustakimas Mamadovas (Mustaqim Mammadov), kuris ne tiktai papasakojo apie tai, kuo pafrontės rajonas gyvena, bet ir parodė įspūdingiausias jo vietas.

Šiandien pateikiame tik pokalbį su rajono vadovu. Pridedame keletą nuotraukų. Po poros dienų reportažų ciklą iš Azerbaidžano tęsime.

Audrys Antanaitis, Arūnas Sartanavičius – Alkui – iš Azerbaidžano. Skaityti toliau