Žymos archyvas: muitinės

Į Lietuvą neteisėtai patekti bandė moterimis persirengę kubiečiai (1)

Pasienis.lt nuotr.

Šalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė geležinkelio bėgiais neteisėtai iš Baltarusijos sieną kirtusius tris Kubos piliečius. Iš pradžių manyta, kad įkliuvo vyras ir dvi moterys, nes pastarosios vilkėjo moteriškus drabužius ir atrodė kaip daliosios lyties atstovės. Jas tikrinusi pasienietė buvo nemaloniai nustebinta, nes paaiškėjo, kad visi trys sulaikytieji yra vyrai.

Šį sulaikymą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai atliko intensyviai keisdamiesi informacija su kolegomis Skaityti toliau

Per 2015-uosius muitininkai sulaikė daugiau nei 400 kilogramų narkotinių medžiagų (0)

Lietuvos muitinės nuotr.

Pernai Lietuvos muitinėje sulaikyta 424 kg narkotikų ir pradėta 111 ikiteisminių tyrimų dėl kvaišalų kontrabandos. Muitinės pareigūnai pastebi, kad mūsų šalis išlieka patraukliu kvaišalų tranzito punktu pervežant narkotikus, dažniausiai hašišą, iš Vakarų į Rytų valstybes. Vietinės gamybos sintetiniai narkotikai – amfetaminas gabenami į Skandinaviją. Aktuali ir trečioji tendencija – nenuslūgsta kvaišalų, parsisiunčiamu iš užsienio pašto siuntomis, banga.

Muitinės pareigūnai, vertindami padėtį narkotikų kontrabandos „fronte“, Skaityti toliau

Rusijos muitinė pakluso Vladimirui Putinui? (5)

Vladimiras Putinas

Spalio 11 d. Lietuvos ambasadorius Rusijoje Renatas Norkus pranešė jog susitiko su Rusijos muitinės tarnybos vadovu Andrejum Beljanovu ir buvo jo patikintas, kad prezidento Vladimiro Putino įsakymu sugriežtinta patikra Lietuvos vežėjams yra panaikinta tiek Lietuvos ir Rusijos pasienyje, tiek ir Rusijos vidinėse muitinėse.

Pasak R.Norkaus, Rusijos muitinės vadovas taip pat pažymėjo, jog tie krovininiai automobiliai, kurie dar nepraėjo patikros Rusijos muitinėje iki patikros atšaukimo ir yra vis dar nepraleisti, esą netrukus bus praleisti. Skaityti toliau