Žymos archyvas: mokyklinis autobusiukas

Į gatves ir kelius išriedės nauji 48 mokykliniai autobusai (1)

ŠMM nuotr.

Švietimo ir mokslo ministerija nupirko 48 naujus geltonuosius autobusus. Devyniolikos sėdimų vietų „Volkswagen Crafter“ markės automobiliai jau keliauja į Lietuvą.

Nuo naujų mokslo metų iš viso Lietuvos keliais riedės 693 mokykliniai autobusai. Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis sako, kad geltonieji autobusai bus perkami ir ateityje, užtikrinant ne tik saugų mokinių pavėžėjimą į mokyklą, bet ir suteikiant daugiau galimybių vaikams keliauti į ekskursijas, sporto varžybas, konkursus. Skaityti toliau

Mokinius vežios dar 42 nauji geltonieji autobusai (0)

mokyklinis autobusiukas_smm.ltŠvietimo ir mokslo ministerija šiemet nupirko 42 naujus geltonuosius autobusus. Mokykliniams autobusams įsigyti šiemet buvo skirti 5 milijonai litų.

Naujieji autobusai IVECO DAILY turi 19 sėdimų vietų, jie skirti pavėžėti mokinius iš kaimo reorganizuotų mokyklų į kitas artimiausias mokyklas. Dalis autobusų skirti mokiniams, kurie turi specialiųjų ugdymosi poreikių ir nepajėgia patys atvykti į bendrojo ugdymo mokyklą, pavežti.

Švietimo ir mokslo ministerija mokyklinius autobusus perka ir perduoda savivaldybėms nuo 2000 metų. Jais mokiniai ne tik saugiai pasieka Skaityti toliau