Žymos archyvas: Mitas Romney

Uraganas „Sandy“ niokoja JAV rytinę kontinento dalį (tiesioginė transliacija, video) (0)

Uraganas „Sandy“ pasiekė rytinę JAV pakrantę. Pranešama, kad keliaudama nuo Vakarų Virdžinijos iki Šiaurės Karolinos ir Konektikuto audra pražudė mažiausiai 16 žmonių.

Žmonės žuvo Niujorke, Naujajame Džersyje, Pensilvanijoje, Vakarų Virdžinijoje ir Šiaurės Karolinoje ir net Kanadoje, kur moters mirtis siejama su ant jos užkritusiu reklaminiu stendu nuo stipraus vėjo. Skaityti toliau

M. Romney oficialiai iškeltas kandidatu į prezidentus (1)

Per nacionalinę respublikonų partijos konvenciją Tampoje, Floridoje, Mitas Romney buvo oficialiai iškeltas partijos kandidatu į JAV prezidentus.

M. Romney per lapkritį vyksiančius prezidento rinkimus varžysis su dabartiniu šalies vadovu Baraku Obama.

Kad būtų iškeltas partijos kandidatu, 65-erių M. Romney turėjo surinkti mažiausiai 1 tūkst. 144 atstovų Skaityti toliau

Seule vyksta branduolinio saugumo viršūnių susitikimas – netrūksta skandalingų pasisakymų (1)

B.Obama ir D.Medvedevas | „Reuters“

Seule (Pietų Korėja) vyksta pasaulio valstybių viršūnių susitikimas dėl branduolinio saugumo. Jame dalyvauja ir Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji pabrėžė, kad  atsparumo testai nepalankiausiomis sąlygomis turi būti privalomi visoms – ir jau veikiančioms, ir naujai statomoms atominėms elektrinėms.

„Lietuva laikosi visų saugumo priemonių tiek uždaromoje Ignalinos AE, tiek planuojamoje statyti Visagino AE, to paties tikimės ir iš kaimyninių šalių. Skaityti toliau