Žymos archyvas: metinis Prezidentės pranešimas

Seimo Konstitucijos komisija rengia susitikimą su Konstitucijos kūrėjais (0)

Konstitucinis Teismas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Sausio 22 d., trečiadienį, 13 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai, III aukštas) Seimo Konstitucijos komisija rengia susitikimą su Lietuvos Respublikos Konstitucijos kūrėjais bei Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo pirmininku Romualdu Kęstučiu Urbaičiu.

Susitikimo tikslas – pasidalinti prisiminimais apie Lietuvos Respublikos Konstitucijos kūrimą, įvertinti ir suprasti, kokia yra Lietuvos Respublikos Konstitucija šiandien.

Pranešimus susitikimo metu skaitys Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Konstitucinės ir administracinės teisės instituto dėstytojas, Skaityti toliau

„Savaitės pjūvis“ apie Gedulo ir vilties dieną bei metinį Prezidentės pranešimą (video) (12)

Č.Iškauskas, „Savaitės pjūvis“

Šioje „Penki TV“ apžvalginėje laida „Savaitės pjūvis“ laidos vedėjas, apžvalgininkas Česlovas Iškauskas apie Gedulo ir vilties dieną kalbasi su mokytoja Jūrate Litvinaite.

Kita tema – Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas. Kaip jį vertina politologas Antanas Kulakauskas ir visuomenininkas Darius Kuolys.

Daugiau laidų ir straipsnių galite rasti www.iskauskas.lt bei „Penki TV“ kanalu „YouTube“ ir portale www.alkas.lt. Skaityti toliau

D.Grybauskaitė: tapatybės išsaugojimas rūpi tik pavieniams entuziastams ir už pašalpos dydžio algą dirbantiems bibliotekininkams (7)

Dalia Grybauskaitė | lrs.lt nuotr.

Birželio 7 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seime perskaitė metinį pranešimą kuriame apžvelgė padėtį šalyje, vidaus ir užsienio politiką.

Trečiajame metiniame pranešime šalies vadovė akcentavo darbų tęstinumo svarbą ir jo stoką bei pabrėžė būtinybę sutarti dėl svarbiausių darbų ir šaliai lemtingų sprendimų visose valstybės gyvenimo srityse.

„Būtent sutarimo stoka neleidžia mums spartesniu žingsniu eiti į priekį. Skaityti toliau

Metinis Prezidentės Dalios Grybauskaitės pranešimas (5)

Dalia Grybauskaitė, president.lt nuotr.

Brangūs Lietuvos Žmonės, gerbiami posėdžio dalyviai, Nuoširdžiai džiaugiuosi proga vėl susitikti su Jumis.

Šį, man ypač svarbų įvykį vertinu ne tik kaip konstitucinę pareigą, bet pirmiausia kaip galimybę visiems kartu stabtelėti, atitrūkti nuo vienadienių problemų, konfliktų, skandalų ir pasikalbėti apie svarbius dalykus, kurie gali lemti mūsų šiandieną ir mūsų vaikų rytojų. Skaityti toliau