Žymos archyvas: Margaret Thatcher

Konstitucijos kūrėja Zita Šličytė: Niekas negali nurodyti Tautai (29)

Zita Šličytė | J.Valiušaičio nuotr.

„Konstitucinis Teismas ir Vyriausioji rinkimų komisija, uzurpuodami tautos suverenias galias, daro nusikaltimą ir veikia prieš Lietuvos konstitucinę tvarką“, – sako Lietuvos Respublikos Konstitucijos kūrėja, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios tarybos deputatė, Sąjūdžio Seimo tarybos narė, advokatė Zita Šličytė.

Apie Tautos galias, Lietuvos Respublikos Konstitucijos viršenybę prieš Europos Sąjungos teises, Konstitucinio Teismo pirmininko raštingumą ir kt. skaitykite Bernardinai.lt pokalbyje su Z. Šličyte.

Konstitucinis Teismas paaiškino, kad Lietuvos Konstitucijoje negalima priimti jokių pataisų, Skaityti toliau

Lietuvos Prezidentė dalyvaus M.Tečer laidotuvėse (1)

Margaret Tečer 1935-2013 | biography.com nuotr.

Balandžio 17 d. Londone įvyks Didžiosios Britanijos Ministrės Pirmininkės Margaret Tečer (Margaret Thatcher) laidotuvės. Vienos žymiausių ir įtakingiausių XX amžiaus politikių laidotuvėse dalyvaus lyderiai iš viso pasaulio, taip pat ir Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Margaret Tečer buvo tikra Didžiosios Britanijos patriotė. Tai buvo žmogus, kuris nebijojo prisiimti atsakomybės dėl savo tautos, dėl savo šalies likimo. Ši politikė išdrįso sakyti tiesą ir daryti tai, kas reikalinga“, – sakė Prezidentė.

Pasak Lietuvos vadovės, M. Tečer yra pavyzdys, kaip vienas žmogus gali keisti pasaulio istoriją. Skaityti toliau

Mirė „Geležinė ledi“ – M.Tečer (0)

M.TečerPirmadienį nuo insulto mirė buvusi Britanijos premjerė Margaret Tečer (Margaret Thatcher), kuriai buvo 87 metai.

Hilda Margaret Tečer gimė 1925 m. spalio 13 d.

M. Thatcher – pirmoji Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė. Šias pareigas ji ėjo ilgiau nei kuris nors kitas Anglijos vyriausybės vadovas (1979–1990 m.). M. Thatcher jaunystėje studijavo chemiją, vėliau teisę, gavo leidimą dirbti advokate. Skaityti toliau

Dėl tautos ir valstybės atsisakymo (7)

Kasdien gyventi vis linksmiau

„Pasaulį apniko dvasinės kultūros dykuma…“
Popiežius Benediktas XVI

Mes, pasipriešinimo okupacijai organizacijų dalyviai, betarpiškai patyrę moralinę ir fizinę sovietinės okupacijos prievartą, prisimename persekiotus, kankintus ir nužudytus mūsų artimus bičiulius, idealistus, kurių jau nėra gyvųjų tarpe ir kurie šiandien negali išsakyti savo nuomonės apie lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės ateitį. Istorinė kova už laisvę ir nepriklausomybę nėra lietuvių atradimas, niekada nebuvo ir nebus besikeičiančios, kaip versle, mados ar persivertimo, perkainojimo ar nukainojimo dalyku. Skaityti toliau