Žymos archyvas: malonės prašymas

Prezidentė suteikė malonę 5 asmenims (0)

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, R.Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 5 asmenims.

Oksana Bagočienė ir Vilma Januševičienė atleistos nuo likusios laisvės atėmimo bausmės. Nuteistosios augina mažamečius vaikus.

Valerijus Jurkianas atleistas nuo likusios laisvės atėmimo bausmės. Priimant sprendimą atsižvelgta į tai, kad nuteistasis turi mažametę dukrą ir išlaiko neįgalų tėvą. Skaityti toliau

Respublikos Prezidentė suteikia malonę 4 nusikaltėliams (0)

D.Grybauskaitė | Š.Mažeikos nuotr., DELFI

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamame Malonės komisijos posėdyje svarstytas 81 nuteistojo asmens prašymas suteikti malonę.

Posėdyje nutarta suteikti malonę keturiems asmenims: vienas asmuo atleistas nuo likusios laisvės atėmimo bausmės, trims asmenims likusi laisvės atėmimo bausmė sumažinta.

Priimant sprendimus dėl malonės suteikimo, buvo atsižvelgta į asmens amžių, sveikatos būklę ir turimų mažamečių vaikų skaičių. Skaityti toliau

Paleisti į laisvę A.Sanikovas ir D.Bondarenka (1)

A. Sanikovas | „Scanpix“

Baltarusijos oficialusis prezidentas Aleksandras Lukašenka šeštadienį, balandžio 14 d., suteikė malonę ir išleido iš kalejimo opozicijos lyderį Andrejų Sanikovą, po to kai ES pradėjo Baltarusijai taikyti naujas sankcijas.

„Ačiū visiems jums už paramą ir solidarumą. Tikiu, kad dėl šio solidarumo ir paramos buvau ne tik paleistas, bet ir išgelbėtas“, – susirinkusiems jo palaikyti sakė A.Sanikovas.

Buvęs užsienio reikalų viceministras bei kandidatas į prezidentus A. Sanikovas 2011 m. Skaityti toliau