Žymos archyvas: kvalifikacijos kėlimo kursai

Atnaujinama kolegijų mokymo įranga (0)

Kolegija.studentai.mokslas.studijos_smm.lt

12 valstybinių kolegijų studijų infrastruktūrai tobulinti 2014–2020 m. ES finansavimo etapu numatoma skirti 17,5 mln. eurų. Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė pasirašė įsakymą dėl projektų finansavimo sąlygų.

„Rengiant būsimus specialistus būtina atsižvelgti į nuosekliai modernėjančias technologijas ir augančius darbdavių reikalavimus specialistų kvalifikacijai. Kolegijos – tai regionų aukštojo mokslo centrai, rengiantys darbo rinkai reikalingus specialistus. Tad investuodami į jose siūlomų studijų kokybę plečiame regionų galimybes“, – sako ministrė A. Pitrėnienė. Skaityti toliau

Paskelbti kvietimai teikti paraiškas projektams, kurie padės grįžti namo trečiųjų šalių piliečiams (1)

pabegeliai_naujienosVU.Freeimages.com nuotr

Veiksmams „Savanoriškas grįžimas“ ir „Reintegracija kilmės šalyje“, kurių finansavimo sąlygų aprašai jau patvirtinti, įgyvendinti skirta daugiau nei 300 tūkst. eurų. Planuojama, kad jų įgyvendinimas gali trukti nuo 36 iki 42 mėn.

Veiksmo „Savanoriškas grįžimas“ tikslas – sudaryti sąlygas teikti savanoriško grįžimo paslaugas Lietuvoje esantiems trečiųjų šalių piliečiams arba asmenims be pilietybės, užtikrinant šių asmenų saugų ir orų grįžimą į kilmės šalį ar kitą šalį, į kurią jie turi teisę sugrįžti.

Šiems asmenims bus sudarytos galimybės teikti konsultavimo ir informavimo savanoriško Skaityti toliau

Molėtuose vyks choro vadovų kvalifikacijos kėlimo kursai „Vasaros akademija“ (0)

Jing Ling-Tam | organiz. nuotr.

Rugpjūčio 19-23 d. Bebrusų poilsio namuose (Molėtų raj. Žamokėlių km.) vyks  chorų kvalifikacijos kėlimo kursai „Vasaros akademija“. Tai vieninteliai jau vienuoliktą kartą šalyje Lietuvos liaudies kultūros centro ir Lietuvos chorų sąjungos iniciatyva rengiami  aukščiausio lygio chorų vadovų kvalifikacijos kėlimo kursai.

Pagrindinė kursų lektorė puiki dirigentė, išskirtiniu balsu ir nepaprastais vokaliniais sugebėjimais pasižyminti Jing Ling-Tam (JAV), The University of Texas at Arlington vokalo studijų profesorė, Skaityti toliau