Žymos archyvas: Kristoforo statulėlė

Išdalytos šiųmetės Šv. Kristoforo statulėlės (0)

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus rotušėje už nuopelnus miestui geriausiems vilniečiams, įstaigoms ir įmonėms išdalintos Šv. Kristoforo statulėlės.

„Šie metai Vilniui buvo ypatingi, nes į miestą pagaliau grįžo optimizmas. Europos Sąjungos (ES) statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 93 procentai sostinės gyventojų patenkinti gyvenimu. Žmonės pagaliau vėl tiki savo miestu, o kai turi vilties – viskas įmanoma. Gali drįsti svajoti.

Slegiančios mintys gali atimti iš žmogaus daugiau jėgų negu kraujuojanti žaizda. Tad šiandien Skaityti toliau

A.Mamontovas atsiėmė 2011-aisiais miesto jam suteiktą Kristoforo statulėlę (0)

Šiandien Vilniaus meras Artūras Zuokas garsiam Lietuvos dainininkui, kompozitoriui, aktoriui, įvairių projektų iniciatoriui įteikė Šv. Kristoforo statulėlę, kuri dėl dainininko gastrolių nebuvo įteikta Vilniaus rotušėje prieš Naujuosius metus. A. Mamontovui garbingas miesto apdovanojimas buvo įteiktas už bendruomenės telkimą.

Tradiciniu Vilniaus miesto savivaldybės apdovanojimu – Vilniaus globėjo Šv. Kristoforo statulėle – pagerbiami asmenys, nusipelnę Vilniui meno, mokslo, medicinos, verslo, kultūros, sporto srityse, taip pat už bendruomenės telkimą, suteiktą paramą. Skaityti toliau