Žymos archyvas: konsultavimas

Šeimos netrukus galės naudotis dar viena pagalbos priemone (0)

seima_socmin.lt

Socialinės apsaugos ir darbo ministrijoje pasirašius priemonės „Kompleksinės paslaugos šeimai“ projektų finansavimo sąlygų aprašą, netrukus savivaldybės kartu su pačių atrinktais partneriais galės kreiptis dėl projektų, kuriais bus teikiamos tėvystės mokymų, psichologinės konsultacijos, šeimos įgūdžių ugdymo ir kitos paslaugos šeimai, finansavimo.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2011 m. atlikus gyventojų surašymą Lietuvoje buvo užfiksuota 861,4 tūkst. šeimų, kurias sudarė 2,6 mln. asmenų. Kai kuriose iš jų patiriamos krizės dėl vaikų auklėjimo, skyrybų, Skaityti toliau

Paskelbti kvietimai teikti paraiškas projektams, kurie padės grįžti namo trečiųjų šalių piliečiams (1)

pabegeliai_naujienosVU.Freeimages.com nuotr

Veiksmams „Savanoriškas grįžimas“ ir „Reintegracija kilmės šalyje“, kurių finansavimo sąlygų aprašai jau patvirtinti, įgyvendinti skirta daugiau nei 300 tūkst. eurų. Planuojama, kad jų įgyvendinimas gali trukti nuo 36 iki 42 mėn.

Veiksmo „Savanoriškas grįžimas“ tikslas – sudaryti sąlygas teikti savanoriško grįžimo paslaugas Lietuvoje esantiems trečiųjų šalių piliečiams arba asmenims be pilietybės, užtikrinant šių asmenų saugų ir orų grįžimą į kilmės šalį ar kitą šalį, į kurią jie turi teisę sugrįžti.

Šiems asmenims bus sudarytos galimybės teikti konsultavimo ir informavimo savanoriško Skaityti toliau

Pateikti prašymą patvirtinti kvietimą galėsime elektroniniu būdu (2)

pasas2011 m. rugpjūčio 5 d. Migracijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pasirašė trišalę projekto Nr. VP2-3.1-IVPK-01-V-02-020 „Lietuvos Respublikos piliečių ir užsieniečių asmens dokumentų išdavimo ir kitų elektroninių paslaugų kūrimas“ finansavimo ir administravimo sutartį su Informacinės visuomenės plėtros komitetu prie Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos ir VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra. Projektas įgyvendinamas Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ lėšomis.

Projekto tikslas – sukurti sąlygas teikti Lietuvos Respublikos piliečiams ir užsieniečiams elektronines asmens dokumentų išdavimo, konsultavimo ir kitas interaktyvias paslaugas. Skaityti toliau