Žymos archyvas: Justė Zavišaitė

„Kino pavasario“ lietuviškų premjerų kūrėjai pristatė savo darbus (video) (0)

Kadras iš filmo „Miegančių drugelių tvirtovė“

„Kino pavasaris“ kvies pažiūrėti net 15 lietuviško kino premjerų, kurių autoriai šiandien pristatė savo darbus ir atskleidė jų kūrimo istorijas.

„Šių metų festivaliui atrinkti lietuvių filmai užgriebia ganėtinai rimtas temas, tačiau jos ne liūdina, bet visiškai priešingai – džiugina pozityviu žvilgsniu į gyvenimą ir kasdienius rūpesčius paverčia smagiais išgyvenimais,“ – sako festivalio lietuviškų filmų programos sudarytoja Justė Zavišaitė.

„Kino pavasario“ spaudos konferencijoje savo darbus pristatė režisieriai: Linas Augutis, Mikas Žukauskas, Vytautas Dambrauskas, Albina Griniūtė, Skaityti toliau

Šiąnakt „Kino pavasaryje“ lietuviško kino gerbėjų laukia išbandymas (0)

„Knygnešys“

Šiandien kovo 26 dieną, šeštadienį, lietuviško kino gerbėjų laukia tikras iššūkis – pirmoji festivalio „Kino pavasaris“ istorijoje trumpametražių filmų naktis, kuri prasidės 21.30 val. ir tęsis iki 5 val. ryto. Žiūrovai per kiek ilgesnį nei 6 valandų seansą išvys 22 naujausius Lietuvos kino režisierių darbus.

„Kasmet sulaukiame vis daugiau Lietuvos kūrėjų darbų, daugelis jų trumpametražiai filmai, tuo tarpu iš žiūrovų neretai išgirstame, kad trūksta progų išvysti lietuviškus filmus. Taip kilo mintis surengti trumpametražių filmų naktį ir supažindinti žiūrovą su nacionalinio kino naujienomis. Skaityti toliau