Žymos archyvas: Julius Keleras

Kaip fotografai mato save ir savo kolegas kasdienybėje bei darbo procese? (0)

Fotoparoda „Kolegos“Liepos 8 d. (antradienį) 15 val. „Lietuvos fotomenininkų sąjunga kviečia į parodos „Kolegos“ atidarymą, kuri įvyks Prospekto“ fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius).

Parodoje „Kolegos“ fotomenininkai kviečia lankytojus pažvelgti į save ir kartu paneigia populiarią patarlę „batsiuvys be batų“. Šmaikštūs, išradingi, ironiški ar stilistiškai angažuoti portretai pasakoja apie tai, kaip fotografai mato save ir savo kolegas kasdienybėje bei darbo procese.

Lietuviškos fotografijos patriarcho Antano Sutkaus inicijuotoje parodoje Skaityti toliau

Kviečia ugnies skulptūrų reginys „Devynios Vilniaus ugnys“ (0)

Vilniaus meisto savivaldybės nuotr.

Rugsėjo 15 d., šeštadienį 20 val., Vilniuje, Lukiškių aikštėje, vyks ugnies, poezijos ir muzikos reginys apie žmones bei žvėris anksčiau ir dabar. Reginiui sukurtos keturios 6–9 metrų aukščio (viena iš jų net 18 m ilgio) medžio ir šiaudų skulptūros simbolizuoja girios žvėris Šerną ir Vilkę, juos valdančią deivę pramotę Žvėrūnę ir kasnakt danguje kelią rodančius Grįžulo ratus.

Penki tarp jų esantys pirotechnikos ženklai atspindės žmonių ir gamtos darną, žemės sąsajas su dangumi. Poeto Juliaus Kelero šiam kultūros įvykiui sukurti ir renginio metu skaitomi eilėraščiai Skaityti toliau