Žymos archyvas: interneto greitis

Vilniaus oro uosto internetas greitesnis už Europos milžinų (0)

 sproutsocial.com nuotr.

Vilniaus oro uosto belaidžio interneto ryšys yra vienas greičiausių Europoje, rodo interneto paslaugų kokybę vertinančio startuolio „Rotten Wifi“ surinkti duomenys. Pagal vidutinį duomenų atsisiuntimo greitį pagrindinis šalies oro uostas užima antrąją vietą ir lenkia didžiausius Europos oro uostus.

„Didėjantis keleivių skaičius, augantis išmaniųjų įrenginių populiarumas skatina ir su belaidžiu internetu susijusias inovacijas Lietuvos oro uostuose. Greitas ir nemokamas belaidis internetas yra tarsi Lietuvos vizitinė kortelė,

Skaityti toliau

Lietuva vėl pirmauja šviesolaidžio interneto srityje (0)

Lietuva jau trečią kartą tapo pirmaujančia tarp Europos šalių pagal šviesolaidžio interneto greitį. Mūsų šalį vadina sektinu pavyzdžiu.

28,3 proc. visų namų ūkių Lietuvoje naudojasi šviesolaidžio interneto ryšiu. Tai sudaro kiek mažiau nei pusę visų interneto vartotojų šalyje. Ir tai dukart daugiau nei Norvegijoje, kuri liko antroje vietoje. Nuo Norvegijos mažai atsiliko Švedija.

Lietuvoje šviesolaidžio interneto skverbtis nuo praėjusių metų padidėjo 3 proc., Skaityti toliau

A.Aleksandravičius. Kodėl Lietuva yra gera valstybė (52)

Arnas Aleksandravičius

Turbūt jau seniai nepasitaikė tokios nuostabios dienos, kad neišgirsčiau ar neperskaityčiau ko nors baisaus apie mūsų šalį; juk ir Jums nuolat tenka klausytis šio purvo. Dar įdomiau, kad jį ant savęs pila patys lietuviai, tad lyg ir nebelieka ko kaltinti… Esame, kokie esame? Kokia tauta, tokia ir valdžia? Bananų respublika, trečiojo pasaulio šalis? Kubilistanas?

Kuo toliau, tuo labiau aiškėja, kad ilgalaikė krizė mūsų smegenyse ir sielose savo mastais šimtus kartų lenkia jau įveiktą ekonominę. Iš sovietmečio atsineštą arba tiesiog iš nuolat burbančių tėvų paveldėtą pesimizmą, nepilnavertiškumo jausmą, nuolatinį nusivylimą viskuo, kas sava, didelė dalis mūsiškių nusineš į kapus, nes nėra lengva išrauti tokias piktžoles. Skaityti toliau