Žymos archyvas: Giedrius Titenis

Į plaukimo renginį atvyks rekordinis dalyvių skaičius (dienotvarkė) (0)

rengėjų nuotr.

Net 750 dalyvių, iš jų 660 plaukikų, iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Moldovos ir Lietuvos, atstovausiančių 44 komandoms, atvyksta dalyvauti jau septynioliktą kartą iš eilės rengiamame tarptautiniame plaukimo sprinto renginyje „Anykščiai 2015“. Žiūrovai, atvykę į Anykščių baseiną „Bangenis“, pamatys rungtyniaujančias plaukimo žvaigždes: Pasaulio ir Europos čempionę, dukart Olimpinių žaidynių vicečempionę Aliaksandrą Herasimenią (Baltarusija), anykštėną pasaulio ir Europos plaukimo čempionatų prizininką Giedrių Skaityti toliau

R.Meilutytė vėl gerino rekordą (0)

Rengėjų nuotr.

Rūta Meilutytė pagerino pasaulio čempionatų rekordą 100 m krūtine rungtyje (1 min. 2,43 sek.), o netrukus po to plaukdama 100 m kompleksiniu būdu finale užėmė penktąją vietą (58,73 sek.)

Plaukdama pasaulio čempionato Dohoje 100 m krūtine pusfinalyje R. Meilutytė buvo greičiausia ir pasiekė geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje.

Iki jai pačiai priklausančio pasaulio rekordo (1 min. 2,36 sek.) R. Meilutytei pritrūko vos 0,07 sek. Skaityti toliau

Anykščių baseine „Bangenis“ – pajėgių plaukikų startai (0)

Taurės varzybos-K100Lapkričio 21-22 d. Anykščių baseine „Bangenis“ vyks Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvauti pareiškė norą 252 plaukikai iš Lietuvos ir Baltarusijos. Pasinaudoti gera repeticija prieš pasaulio plaukimo 25 m. baseine čempionatą Dohoje (Kataras) nusprendė ne tik Lietuvos plaukimo rinktinės nariai – anykštėnas Giedrius Titenis, panevėžietis Danas Rapšys, vilnietis Povilas Strazdas, bet ir Baltarusijos pagrindinės plaukimo rinktinės komanda. Skaityti toliau

D. Grybauskaitė pagerbė geriausius šalies sportininkus ir jų trenerius (video) (0)

D. Grybauskaitė pagerbė geriausius šalies sportininkus ir jų trenerius | lrp.lt, R. Dačkaus nuotr.

Spalio 3 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kūno kultūros ir sporto dienos išvakarėse pagerbė geriausius šalies sportininkus ir jų trenerius.

Sveikindama įvairių sporto šakų atstovus, šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva didžiuojasi savo sportininkais, pasiekusiais aukščiausius rezultatus ir įrodžiusiais, jog yra tarp geriausiųjų Europoje ir pasaulyje.

Šalies vadovės teigimu, sportininkų pergalės plačiai garsina Lietuvą, o jų ištvermė, Skaityti toliau

Europos plaukimo čempionate G.Titenis pelnė sidabro medalį (0)

Lithuania's Giedrius Titenis  competes iVokietijos sostinėje Berlyne į pabaigą artėjančiame Europos plaukimo čempionate šeštadienį vyrų 50 m plaukimo krūtine finale Giedrius Titenis užėmė antrą vietą ir iškovojo sidabro medalį. Giedrius nuotolį įveikė per 27,34 sek. ir dar kartą pagerino Lietuvos rekordą.

Pasaulio rekordą užfiksavęs britas Adamas Peaty (26,62 sek.) iškovojo aukso medelį

Šeštadienį vyrų 200 metrų plaukimo nugara rungties finale plaukė 19-metis Danas Skaityti toliau

Plaukimo renginys kviečia į Anykščius (0)

rengėjų nuotr.

Šį savaitgalį Anykščių mieste ir jo apylinkėse bus sunku rasti nakvynę, gali tekti ilgiau pastovėti eilėse prekybos centruose ar maitinimo įstaigose. Anykščių plaukimo baseine „Bangenis“ į tradicinį šešioliktąjį kartą rengiamą plaukimo sprinto renginį „Anykščiai 2014“ rinksis per 600 plaukikų iš 5 valstybių – Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Moldovos ir Lietuvos – atstovausiančių 44-ioms komandoms.

Dalyviai suskirstyti į keturias amžiaus grupes varžysis devyniose individualiose 50 m. ir 100 m. plaukimo rungtyse dėl 63 medalių komplektų. Skaityti toliau

Anykščiuose pagerintas 32 metų senumo Lietuvos plaukimo rekordas (0)

Pirma varžybų diena | organizatorių nuotr.

Jau pirmąją atviro Lietuvos čempionato plaukimo trumpame baseine dieną ketvirtadienį Anykščiuose buvo pagerintas Lietuvos rekordas, pasiektas prieš 32 metus. Tai padarė 22 metų Raminta Dvariškytė, 200 m krūtine nuplaukusi per 2.26,84 min. 1980-aisiais šį atstumą olimpinė čempionė Lina Kačiušytė buvo įveikusi per 2.27,54 min.

„Džiugu, kad Ramintai pavyko pakartoti Pasaulio čempionate Stambule praėjusią savaitę pasiektą rezultatą, kuris dėl abejotino teisėjų sprendimo nebuvo įskaitytas, Skaityti toliau

G.Titenis olimpiniame finale atplaukė aštuntas (1)

Giedrius Titenis

Liepos 29 d. vakare Londono olimpiadoje 100 m plaukimo krūtine finale lietuvis Giedrius Titenis liko 8-tas. Nors pirmą nuotolio pusę Giedrius laikėsi trečioje vietoje, tačiau  antrai nuotolio daliai jam jėgų nepakako ir finišo liniją pasiekė paskutinis distanciją įveikęs per 1:00.84 min.

Liepos 28 d.vykusiame pusfinalyje nuotolį įveikęs per 59,66 sek. G.Titenis bendroje įskaitoje buvo penktas. Atrankos varžybų bendrojoje įskaitoje su 59,68 sek. rezultatu Giedrius buvo trečias.

G. Titenis taip pat dalyvaus vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose.

Plaukikas G.Titenis varžysis Londono olimpiados finale! (1)

Giedrius Titenis | 1click.indiatimes.com-nuotr.

Liepos 27 d. vakare vasaros olimpinėse žaidynėse 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje 23-ejų metų anykštėnas Giedrius Titenis nuotolį įveikė per 59,66 sek. ir finišavęs antras pateko į finalą. Tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių G.Titenis liko penktas. Iš viso į finalinį plaukimą pateko 8 geriausiai pusfinalyje pasirodę plaukikai.

Finalinis plaukimas vyks liepos 29 d. apie 22 val.