Žymos archyvas: „Gelmė“

V. Rutkūnas. Lietuviuose slypi galingas užtaisas klestėjimui (49)

Valdas Rutkūnas | alkas.lt nuotr.

„Kas man iš to, kad esu lietuvis?“ – šį klausimą neišvengiamai užduodame kiekvienas sau. Ar tautiškumas iš viso šiuolaikiškas bruožas?  O gal tautiškume galima rasti sprendimus mums rūpimiems uždaviniams?

Pasaulio tautos tūkstantmečius ieškojo savo vietos Žemėje, kariavo, pakliūdavo į vergovę ir vėl išsivaduodavo. Tautų gyvenamos vietos pagrindu kūrėsi valstybės, kai kurios iš jų pavergdamos kitas tapdavo imperijomis, kurių galios amžinybe niekas neabejodavo, tačiau po tam tikro laiko visos imperijos subyra. Netikėtai nesapnuotai tautos tampa laisvos, ant imperijos griuvėsių sukuria savo nepriklausomą gyvenimą. Todėl, kad tautos gyvybiškesnės už imperijas. Skaityti toliau

Paaiškėjo LRT šokių konkurso nugalėtojas (0)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Sekmadienį, gruodžio 29 dieną, paaiškėjo LRT šokio talentų konkurso „Šok!“ nugalėtojas. Per 14 savaičių žiūrovų širdis užkariavo ir nugalėtoju tapo duetas „Low Air“ – gatvės šokio pasaulyje gerai žinoma pora Airida Gudaitė-Žakevičienė ir Laurynas Žakevičius.

4605 žiūrovų balsus surinkę nugalėtojai gerokai atsiplėšė nuo antroje vietoje likusios grupės „Gelmė“, kuri surinko 4038 balsus. Konkurso laimėtojai gavo 10 tūkst. litų piniginį prizą.

Auksinis penketukas paskutinį kartą LRT Didžiojoje studijoje parodė po du šokio spektaklius Skaityti toliau