Žymos archyvas: „Du plikiai“

„Du plikiai“ toliau keliauja po Lietuvą miniatiūrų „Traukiniu“ (0)

Rugsėjo 18 d. kelionę per Lietuvą pradėjusi aktorių dueto „Du plikiai“ komedija „Traukinys“ jau buvo pristatyta Širvintų ir Pakruojo žiūrovams. Jie pirmieji galėjo įvertinti  pirmąjį lietuvišką miniatiūrų spektaklį, kurio autorius ir režisierius yra Artūras Orlauskas, kuris šiame miniatiūrų spektaklyje vaidina kartu su žinomu aktoriumi Ramūnu Šimukausku. Abu „Traukinyje“ keičiasi vaidmenimis, įkūnija vis naujus veikėjus.

Aktorius Ramūnas Šimukauskas, sukūręs vaidmenų tiek teatro scenoje, tiek televizijoje, sako, jog prisilietimas prie kiekvieno naujo vaidybos žanro jam yra malonus išbandymas. Pirmąjame Lietuvoje miniatiūrų spektaklyje „Traukinys“ Skaityti toliau

Aktorių dueto „Du plikiai“ pirmasis miniatiūrų spektaklis keliauja per Lietuvą (0)

Rugsėjo 18 d. kelionę per Lietuvą pradeda aktorių dueto „Du plikiai“ komedija „Traukinys“. Tai – pirmasis lietuviškas miniatiūrų spektaklis, kurio autorius ir režisierius yra Artūras Orlauskas.

Pirmuosius trumpučius kūrinius, kurie dabar sujungti į interaktyvų spektaklį, jame vaidinsiantis A.Orlauskas parašė prieš dešimtmetį. Naujausi darbai gimė tik šią vasarą.

„Įdomiausia, jog peržiūrėjęs stalčiuje sukrautus užrašus, regis, aktualumą turėjusių prarasti miniatiūrų tekstais, supratau, jog jos yra tarsi parašytos vakar! Skaityti toliau