Žymos archyvas: Diana Rasimovičiūtė

Biatlonininkė D.Rasimovičiūtė Sočyje užėmė 42-ąją vietą (0)

D.Rasimavičiūtė. „Wikipedia“ nuotr.

Sočio žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybų moterų 15 km lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 42-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos minutę gavusi 27-erių metų baltarusė Darja Domračeva – 43 min. 19,6 sek. Tai antrasis Baltarusijos biatlonininkės aukso medalis Sočio žaidynėse. D. Domračeva antradienį triumfavo 10 km persekiojimo lenktynėse. Vankuverio olimpinėse žaidynėse baltarusė 15 km rungtyje pelnė bronzą.

„Labai gaila, kad žaidynės baigėsi būtent taip. Tačiau šiandien trasoje buvo labai sunku. Buvau tuščia ir be jėgų“, Skaityti toliau

T.Kaukėnas vos nesukūrė stebuklo Sočio olimpinėse žaidynėse (5)

LTOK nuotr.

Lietuvos biatlono rinktinės narys 23-ejų metų Tomas Kaukėnas ketvirtadienį (vasario 13 dieną) Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvavo 20 kilometrų asmeninėse lenktynėse.

Varžybos lietuviui buvo itin permainingos. Pirmame ugnies ruože gulėdamas jis pataikė į visus taikinius, antrame stovėdamas taip pat uždengė visus taikinius, trečiame T.Kaukėnas vėl taiklus.

Po antros ir po trečios ugnies linijų mūsiškis buvo antroje bendros įskaitos vietoje. Skaityti toliau

Sočio olimpiadoje V.Strolia – 67, o D.Rasimavičiūtė 51-a (0)

Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų skiatlono (15 km klasikiniu stiliumi + 15 km laisvuoju stiliumi) varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia pranoko vieną varžovą ir užėmė 67-ąją vietą.

Nugalėjo 27-erių metų šveicaras Dario Kologna.

Biatlono 7,5 km sprinto lenktynėse, Diana Rasimovičiūtė užėmė 51-ąją vietą ir pelnė teisę dalyvauti persekiojimo lenktynėse.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi Slovakijai atstovaujanti rusė Anastasija Kuzmina. Skaityti toliau