Žymos archyvas: darbų apžvalga

D. Grybauskaitė Seime perskaitė metinį pranešimą (video, darbų apžvalga) (25)

Dalia Grybauekaitė | lrp.lt, R. Dačkaus nuotr.

Birželio 9 d. Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seime perskaitė metinį pranešimą, kuriame, apžvelgė padėtį Lietuvoje, šalies vidaus ir užsienio politiką.

Tai jau septintasis šalies vadovės metinis pranešimas. Prieš metinį pranešimą Prezidentė pateikia ir savo svarbiausių  darbų apžvalgą.

Skelbiame viso Prezidentės metinio pranešimo tekstą:

Mieli Lietuvos žmonės, Seimo nariai, Skaityti toliau

Lietuvos Prezidentė apžvelgė ketvirtųjų veiklos metų darbo vaisius (video, nuotraukos) (25)

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, Dž.G.Barysaitės nuotr.

Liepos 10 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė metinėje spaudos konferencijoje apžvelgė ketvirtųjų kadencijos metų veiklos darbo vaisius, šalyje įvykusius pokyčius ir svarbiausius darbus. Vėliau Prezidentė atsakė į žurnalistų klausimus.

Spaudos konferencija buvo transliuojama tiesiogiai per Lietuvos radiją ir televiziją, taip pat internetu lrp.lt svetainėje. (Tesioginę transliaciją  galima buvo žiūrėti ČIA).

Prezidentė pasidžiaugė, kad Lietuvai pavyko ekonominės krizės metu pavyko suvaldyti finansus, ir teigė, kad jau metas pradėti laipsnišką per krizę sumažintų atlyginimų atstatymą. Skaityti toliau

Prezidentė Seime skaitys ketvirtą metinį pranešimą (tiesioginė transliacija) (3)

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, Dž. Barysaitės nuotr.

Birželio 11 d., 10 val. Seimo posėdyje Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė perskaitys savo ketvirtąjį metinį pranešimą.

Tiesioginę transliaciją iš Seimo galima stebėti ČIA.

Kaip įtvirtinta Konstitucijos 84 straipsnyje, šalies vadovė metiniame pranešime aptars padėtį Lietuvoje, Lietuvos Respublikos vidaus ir užsienio politiką.

Dalyvauti šiame posėdyje yra  pakviesti: buvę šalies vadovai, Ministras Pirmininkas ir kiti Vyriausybės nariai, Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininkas Vytautas Landsbergis, Skaityti toliau