Žymos archyvas: darbo sauga

„Moki–veži“ tinklo parduotuvės atsisako prekybos svaigalais (2)

Moki-vezi Vilniuje_wikimapia.org

Prekybos tinklas „Moki–veži“ skelbia atsisakantis prekybos alkoholiniais gėrimais tinklo parduotuvėse. Taip bendrovė siekia užtikrinti statybos darbų saugą ir mažinti alkoholio vartojimą Lietuvoje.

Pajamos iš prekybos alkoholiniais gėrimais tinklo apyvartoje sudaro vos porą procentų, tačiau pastaraisiais metais jos augo 15-17 nuošimčių.

„Dauguma mūsų pirkėjų – statybų sektoriaus darbuotojai, kur alkoholio vartojimas nesuderinamas su darbų sauga. Skaityti toliau

Sparčiai auga mokytis pasiryžusių suaugusiųjų gretos (0)

suaugusiuju mokymas1Suaugusiųjų mokymas – iššūkis Lietuvai. Iki 2018 metų esame įsipareigoję pasiekti Europos sąjungos keliamus rodiklius – 8 proc. suaugusiųjų privalu įtraukti į neformalųjį ar tęstinį mokymąsi. Dėl tokių reikalavimų švietimo institucijos priverstos perbraižyti savo planus. Dalį savo resursų skirti suaugusiųjų mokymui tenka ir aukštojo mokslo įstaigoms.

Didžiausia Vakarų Lietuvoje – Klaipėdos valstybinė kolegija taip pat neapsiriboja vien būsimų specialistų parengimu darbo rinkai. Kolegija jau šešerius metus kryptingai dirba ir suaugusiųjų mokymo srityje. Skaityti toliau