Žymos archyvas: charkovas

Charkove, vykstant Maidano eitynėms, sprogo užtaisas (video) (1)

Sustabdyta akimirka

Šiandien, vasario 22 dieną, didžiuosiuose Ukrainos miestuose įvyko eitynės, skirtos Maidano metinėms paminėti. Tiesa, Charkove, kaip manoma,  įvykdytas teroro aktas – sprogo užtaisas. Paskutiniais duomenimis žuvo 3 ir sužeista 10.

Tarp žuvusių yra saugumo darbuotojas ir „Euromaidano“ veikėjas Igoris Tolmačiovas. Tarp sužeistų yra 4 milicijos darbuotojai. 2 sužeistieji yra 15 metų.

Nacionalinio saugmo vadovas Aleksandras Turčinovas pranešė, kad Charkove pradedama Skaityti toliau

Teroristai Ukrainoje sunkiai sužeidė Lenkijos žurnalistę (1)

Bjanka Zalevskaja | espreso.tv stopkadras

Liepos 27 d. rytų Ukrainoje vykstančios antiteroristinės operacijos srityje sunkiai sužeista Espreso.TV žurnalistė, Lenkijos respublikos pilietė Bjanka Zalevskaja. Apie tai pranešė Antiteroristinės operacijos spaudos centras savo Feisbuk paskyroje.

Teroristai nepaisydami žiniasklaidos atstovų atpažinimo ženklų ėmė tiesiogiai šaudyti žurnalistų grupę. Ukrainos karinių pajėgų kariškiai sunkiai sužeistai žurnalistei suteikė pirmąją pagalbą ir nugabeno ją į artimiausią Luhansko srities Starobelsko miesto ligoninę. Iš ten sužeistoji dėl itin sunkios būklės buvo skubiai nuskraidinta malūnsparniu į Charkovą. Skaityti toliau

Donecko teroristai perdavė Boeing 777 juodąsias dėžes Malaizijos pareigūnams (video) (14)

Teroristai perduoda „juodasias dėžes“ | youtube.com stopkadras

Liepos 22 d. vadinamojoje „Donecko liaudies respublikoje“ (DLR) siaučiantys teroristai nusileido įnirtingam tarptautiniam spaudimui perduoti tyrėjams numuštojo Malaizijos oro linijų lėktuvo Bpoeing 777  žuvusiųjų keleivių palaikus ir „juodąsias dėžes“.  Šiuos įrenginius Malaizijos pareigūnams Donecke žurnalistų akivaizdoje perdavė apsišaukęs DLR „premjeru“ teroristas Aleksandras Borodajus.

Malaizijos atstovas, Malaizijos nacionalinio saugumo tarybos narys, pulkininkas Mochamedas Sakri patvirtino, kad perduotos „juodosios dėžės“ yra nepaliestos ir atrodo tik nežymiai apgadintos. Skaityti toliau

Vakarams stebint Rusija toliau drasko Ukrainą (video) (2)

Ginkluoti smogikai | stopkadras

Ukrainoje įtampa  kasdien vis didėja. Rusijos Federacija diversantų pagalba Rytų Ukrainoje vienas po kito užima valstybinius pastatus, plėšia ginklų sandėlius ir dalina ginklus separatistams, o tie reikalauja Rusijos įsikišimo ir rytinių Ukrainos sričių prijungimo prie Rusijos.

Ukrainos valdžia atsižvelgusi į provokacijų mąstą ir grėsmę šalies teritoriniam vientisumui balandžio 13 d. Slavianko mieste pradėjo vykdyti antiteroristinę operaciją. Pranešama, kad ši operacija jau pareikalavo aukų: 5 Ukrainos specialiųjų pajėgų kariai buvo sužeisti, vienas žuvo. Skaityti toliau

J.Timošenko perkelta iš kalėjimo į ligoninę (0)

Ukrainos ekspremjerė Julija Timošenko šiandien, gegužės 9 dieną, pervežta iš kalėjimo į ligoninę, kur jai bus palengva nutrauktas badavimo procesas, kuris trunka nuo balandžio 20 dienos.

J.Tymošenko ankstų rytą su greitosios pagalbos automobiliu ir apsaugos palyda buvo atvežta į Charkovo ligoninę „Ukrzaliznicy“. Toliau nuo pastato Skaityti toliau