Žymos archyvas: Aurimas Truncė

Nespėliok. Geriau susiskaičiuok (0)

yesbuts.com nuotr.

Kiek mes fiziškai aktyvūs – tiek ir esame sveiki.  Sena tiesa. Pasyvus, nejudrus gyvenimas  – daugelio ligų priežastis. Na, o jeigu dar ir į mitybos reguliarumą bei saikingumą ranka numota, tuomet visos sąlygos lėtinėms ligoms vystytis yra sudarytos.

Ne visi nori, o ir turi galimybes eiti į sporto, treniruoklių sales. Suprantama, kad ne visi gali pradėti dviračio pedalus minti, tačiau visi gali pradėti gyventi aktyviau eidami. Net ne bėgdami, bet eidami. Reguliariai ir tinkamai vaikščiojant (einant) galima koreguoti kraujospūdį, paspartinti medžiagų apykaita, o tuo pačiu mažinti antsvorį, gerinti bendrą organizmo būklę. Skaityti toliau

30 nesuskaičiuotų pirmumo balsų kainavo Seimo nario kėdę (1)

A.Truncė, asmeninio arch. nuotr.

Praėjus beveik penkiems mėnesiams po Seimo rinkimų paaiškėjo, kad Seimo nariu turėjo tapti ir alytiškis Darbo partijos atstovas Aurimas Truncė.

Tai atsitiko, nes Alytaus rinkimų apygardos Jotvingių apylinkės komisijos nariai nesuskaičiavo 30 rinkėjų jam atiduotų pirmumo balsų, kurių ir trūko, kad jis aplenktų seimo nare tapusią Larisą Dmitrijevą.

Po ikiteisminio tyrimo Alytaus apylinkės prokuratūra nusprendė nesikreipti į teisma, Skaityti toliau

Grybų šventė Ryliškiuose kvepėjo grybiene ir dzūkiška banda (0)

Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Jau aštuntą kartą grybautojus, vietinius ir šventės svečius pasitiko tradicinė pramogų diena „Oi gardūs gardūs tie dzūkų grybai“ Ryliškiuose. Šventėje netrūko pramogų: išradingai  prisistatė grybautojų komandos, vyko grybų aukcionas, vaišės ir vietos atlikėjų koncertas.

Šventės svečius ir dalyvius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gediminas Krasauskas ir Raitininkų seniūnas Arūnas Laukaitis. G. Krasauskas pasidžiaugė gražia, tradicijas puoselėjančia švente. Su grybautojais bendravo ir rajono savivaldybės administracijos direktorius Aurimas Truncė, rajono savivaldybės Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos direktorius Raimundas Markauskas, savivaldybės tarybos nariai. Skaityti toliau