Žymos archyvas: Aplinkos ministerijos Saugomų teritorijų ir kraštovaizdžio departamentas

Apie medžių priežiūros kultūrą dalinosi patirtim Tarptautinės arboristikos draugijos vadovas (0)

apie medziu prieziura_am.lt

Dvi dienas su Lietuvoje viešėjęs Tarptautinės arboristikos draugijos, didžiausios pasaulyje arboristus vienijančios organizacijos, vykdomasis direktorius Džimas R. Skiera (Jimes R.  Skiera) per susitikimą su Aplinkos ministerijos specialistais supažindino su šios draugijos veikla ir tikslais. Šiai tarptautinei organizacijai asocijuotos narės teisėmis priklauso ir Lietuvos arboristikos centras.

Vienas pagrindinių Tarptautinės arboristikos draugijos, įkurtos prieš 92 metus, tikslų – kelti profesinį arboristikos, medžių priežiūros kultūros, lygį plėtojant mokslinius tyrimus, technologijas ir visuomenės švietimą. Skaityti toliau

Primenama apie daromą nuorūkų žalą (0)

Aplinkos ministerijos nuotr.

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyventojų susidomėjimą kėlė judriausiose miestų erdvėse išmėtytos butaforinės nuorūkos. Taip Aplinkos ministerija siekia atkreipti dėmesį į nuorūkų taršos problemą.

Balandžio 17 d. nuorūkų kilimai vilniečius – Kudirkos aikštėje, kauniečius – Rotušės aikštėje, klaipėdiečius – Lietuvininkų aikštėje pasitiko nuo pat ryto. Jie kvietė stabtelėti ir sužinoti įdomių faktų apie nuorūkų taršą ir su šiomis atliekomis elgtis atsakingai – jas mesti į šiukšliadėžę. Skaityti toliau

Atidarytas rekonstruotas Ladakalnis (2)

Ladakalnis. Efoto.lt nuotr.

Aukštaitijos nacionaliniame parke baigtas rekonstruoti labiausiai lankomas objektas – Ladakalnis, dabar pritrauksiantis dar daugiau smalsuolių.

Tikimasi, kad nuo jo matomi šeši ežerai pritrauks dar daugiau turistų, nes dabar Ladakalnį galima apeiti ir pėsčiųjų taku, ir apžiūrėti nuo įrengtų prieplaukų.

Prieš keletą dešimtmečių užkopęs į beveik 200 metrų Skaityti toliau