Žymos archyvas: antimaidanas

Ukrainos valdžia žino Maidano dalyvių žudikų vardus (0)

Maidanas Ugnyje | maidan.org.ua nuotr.

Ukrainos generalinė prokuratūra pranešė, kad nustatė 25 saugumo pareigūnus, kurie 2014 metų vasario 20 dieną šaudė į Maidano dalyvius.

„Šiuo metu nustatėme 25 asmenis. 18 iš jų „Berkut“ pareigūnai, taip pat du vadai. Visų jų yra ieškoma. Taip pat yra 5 asmenys, kurie yra suimti“ – pranešė Ukrainos prokuroras Romanas Psjukas.

Vasario 8 dieną generalinis prokuroras nustatė, kad prie šaudymų yra prisidėjęs buvęs Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovičius. Skaityti toliau

Į Lietuvą neįleisti Rusijos motociklininkai, tarp kurių ir „Naktinių vilkų“ narys (4)

cdn1.mygazeta.com nuotr.

Antradienį, balandžio 28 dieną, pasieniečiai neleido į Lietuvą iš Baltarusijos ir Rusijos įvažiuoti dviem motociklininkams, Rusijos piliečiams. Išvakarėse į šalį buvo neįleisti šeši tokie keliautojai. Nors jie turėjo vizas, tačiau negalėjo pateikti kitų privalomų dokumentų, be kurių patekimas į Šengeno erdvę yra negalimas.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiai Raigardo punkte antradienį patikrino iš Baltarusijos motociklu Skaityti toliau

Maskvoje surengtas „Antimaidano“ žygis (6)

Socialinių tinklų nuotr.

Šeštadienį, vasario 21 dieną, Maskvoje, Revoliucijos aikštėje, buvo surengtas „Antimaidano“ judėjimo mitingas „Metai po Maidano. Neatleisim. Neužmiršim“, skirtas valdžios pasikeitimo Ukrainoje metinėms.

Rengėjai teigia, kad į mitingą susirinko 50 tūkst. žmonių, Rusijos VRM atstovų duomenimis, manifestantų buvo apie 35 tūkstančius. Maskvos valdžia buvo davusi leidimą tik 10 tūkstančių dalyvių.

Mitinguotojai kvietė neleisti Rusijoje įsiplieksti „oranžinei revoliucijai“. Be kitų, akcijoje dalyvavo ir taip vadinamos „Novorosijos“ parlamento vadovas Olegas Carevas. Skaityti toliau