Žymos archyvas: „Adventur 2014“

Išaiškėjo Lietuvos turizmo sėkmingiausieji (0)

tourism.lt nuotr.

Pirmą kartą tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ paskelbti ir iškilmingai apdovanoti Turizmo sėkmingiausieji 2016.

 „Tikime, kad šiemet laureatams įteiktos vėtrungės turės simbolinę reikšmę – juk gero vėjo jiems linki ne tik turizmo profesionalai, bet ir paprasti keliautojai, turėję galimybę dalyvauti balsavime. Tapusieji turizmo sėkmingiausiaisiais paliko didžiausią įspūdį turistams praėjusiais metais ir, neabejojame, po apdovanojimų įkvėps ne vieną leistis į kelionę po Lietuvą ir atrasti išskirtines vietas. Skaityti toliau

Didžiausias metų kultūros renginys kvies užsienio svečius apsilankyti Lietuvoje (1)

Dainų šventė, Ansamblių vakaras | Organizatorių nuotr.

Kuo ypatinga Lietuva? Ką joje galima pamatyti? Į šiuos klausimus sausio 24–26 d. „Litexpo“ parodų rūmuose Vilniuje vyksiančioje parodoje „Adventur 2014“ sieks atsakyti didžiausio metų šalies kultūros renginio – Lietuvos dainų šventės – organizatoriai.

Ar gali būti, kad į vieną nedidelę teritoriją miesto parke gali tilpti visa šalis su savo kaimų, miestelių ir miestų tarmių, senųjų dainų, šokių, amatų, patiekalų ir kitų tradicijų įvairove… Visą tai ir dar daugiau atvykę į Lietuvą birželio 28 – liepos 6 d. galės pamatyti Vilniuje ir Kaune vyksiančioje Dainų šventėje „Čia mano namai“.

„Adventur“ parodoje Lietuvos dainų šventės stende lankytojams bus dalijama šventės atributika, pristatanti būsimos šventės koncepciją, Skaityti toliau