Premjeras: Dabartinė mokymosi sistema kelia stresą tiek moksleiviams, tiek mokytojams (audio) (0)

Saulius Skvernelis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Saulius Skvernelis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Balandžio 11 d. Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis interviu LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ išsakė Vyriausybės poziciją dėl mokslo metų ilginimo.

„Turime situaciją, kad mūsų šalies mokinių pasiekimai prastėja. Daugėja tokių, kurie nepasiekia net patenkinamo lygmens. Šiuo metu 39 savaičių mokymosi programa yra suspaudžiama ir išdėstoma per 34 savaites. Tai yra stresas tiek mokiniams, tiek mokytojams. Mūsų tikslas yra tolygiai paskirstyti mokymosi krūvį. Tai leistų atrasti daugiau laiko edukacinei veiklai, papildomiems užsiėmimams su mokiniais, turinčiais sunkumų. Siūlomomis priemonėmis būtų galima pakelti ugdymo kokybę užtikrinant praktinį, patrauklų ir efektyvų mokymąsi“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Radijo laidoje Vyriausybės vadovas taip pat kalbėjo dvigubos pilietybės tema. Premjeras akcentavo, kad teigiamai vertina jos įteisinimą, siekiant, jog užsienyje gyvenantiems lietuviams būtų palikta galimybė išlaikyti ryšį su tėvyne.

Be to, Ministras Pirmininkas aptarė Lietuvos vežėjų pastabas dėl civilinės atsakomybės draudimo paslaugų, Vyriausybės teikiamą išvadą dėl įstatymo projekto, kuriuos siekiama mažinti alkoholio prieinamumą.

Premjeras atsakė ir į klausimus dėl valdančiosios koalicijos partnerių – Lietuvos socialdemokratų partijos – pirmininko rinkimų, bendravimo su opozicinių politinių partijų lyderiais, specialiųjų tarnybų bendradarbiavimo svarbą užtikrinant visuomenės saugumą.

Viso S. Skvernelio interviu klausykitės šiame garso įraše.

Kategorijos: Garsai, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Švietimas, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė