Baltarusija nesutinka priimti Europos Parlamento narių Minske ir Astravo AE (0)

Astravo AE | am.lt nuotr

Astravo AE | am.lt nuotr

Balandžio 20 d. keturi Europos Parlamento nariai – Rebeka Harms (Rebecca Harms) (Žalieji/ELA), Bronis Ropė (Žalieji/ELA), Petras Auštrevičius (ALDE) ir Algirdas Saudargas (ELP) ketino aplankyti Astravo atominės elektrinės statybos aikštelę Baltarusijoje. Europarlamentarai taip pat pageidavo susitikti su atsakingų Baltarusijos institucijų atstovais. Tačiau vakar, balandžio 10 d., Baltarusijos ambasadorius Belgijoje, motyvuodamas organizacinėmis bei administracinėmis priežastimis, pranešė EP nariams, jog tokio vizito surengti nėra galimybių.

EP nariai pateikė tokį bendrą komentarą:

„Mes esame įsitikinę, jog būtina atvirai keistis nuomonėmis ir palaikyti dialogą Astravo atominės elektrinės saugumo klausimu, ypač turint omenyje jos artumą prie ES sienos. Esame nusivylę, kad šio vizito nepavyko surengti. Esame pasirengę bet kuriuo metu vykti į Minską ir Astravą, kai  Baltarusijos valdžia bus pasiruošusi su mumis susitikti ir sudaryti sąlygas apsilankyti elektrinės vietoje“.

Plačiau šia tema – diskusija Vilniuje balandžio 21 d.

Kategorijos: Energetika, Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Laiko vinys, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė