S. Skvernelis susitiko su Ukrainos prezidentu (0)

Petro Porošenka | liga.net nuotr.

Petro Porošenka | liga.net nuotr.

Ministras pirmininkas lankydamasis Ukrainoje susitiko su šios šalies Prezidentu Petro Porošenka. Be aptartų ekonominio bendradarbiavimo galimybių, sėkmingų dvišalių santykių, atkreiptas dėmesys į šių metų rudenį vyksiančias Rusijos karines pratybas „Zapad 2017“.

Abu pritarė, kad šių pratybų platus mastas, apimantis teritorijas prie Baltijos valstybių ir Ukrainos sienų, iš tiesų neramina.

„Esame susirūpinę karinių pratybų „Zapad 2017“ planais. Šios pratybos vyks prie Rusijoje ir Baltarusijoje esančių vakarinių sienų. Tokie veiksmai neigiamai veikia saugumo padėtį Europoje ir didina nenumatytų incidentų riziką“, – sakė premjeras S. Skvernelis.

Susitikime taip pat didelis dėmesys skirtas dvišaliam ekonominiam bendradarbiavimui. Prezidentas P. Porošenka pabrėžė transporto ir logistikos srities svarbą. Pasak jo, dėl Rusijos blokados Ukrainai tenka ieškoti kitų susisiekimo kelių, todėl tranzitas per Lietuvą jiems yra labai svarbus.

Prezidentas padėkojo mūsų valstybei už teikiamą paramą bei už ypač tvirtą premjero S. Skvernelio kalbą Kijevo saugumo forume. Susitikimo metu pasidžiaugta įsigaliojusiu beviziu režimu Ukrainai. Nuo šiol jos gyventojai galės laisviau keliauti po daugelį Europos Sąjungos valstybių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė