S. Skvernelis išreiškė paramą Ukrainai (0)

LRKM nuotr.

LRKM nuotr.

Trečiadienį Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis vizito Ukrainoje metu susitiko su šios valstybės premjeru Volodymyru Groismanu. Susitikimo metu Vyriausybės vadovas S. Skvernelis pažymėjo, kad mūsų šalies parama Ukrainai yra kur kas didesnė negu tik oficialiai išreikšta pozicija.

„Lietuva tvirtai remia Ukrainą, jos nepriklausomybę ir teritorinį vientisumą. Niekada nepripažinsime neteisėtos Krymo okupacijos ir aneksijos. Palaikome Ukrainos įgyvendinamas reformas. Tai ryžtingas ir reikalingas žingsnis, todėl skatiname toliau eiti šiuo keliu“, – akcentuodamas Lietuvos nuolatinę ir įvairiapusę paramą Ukrainos karinėms pajėgoms kalbėjo premjeras.

Ministras Pirmininkas, aptardamas dvišalių santykių plėtrą, atkreipė dėmesį ir į galimybes didinti ekonominį bendradarbiavimą per Klaipėdos uostą, aktyvų naudojimąsi Lietuvos turizmo paslaugomis, taip pat kalbėta apie ukrainiečių studijavimą Lietuvos universitetuose, kuriuose jie galėtų įgyti aukštos kvalifikacijos išsilavinimą.

Ukrainos premjeras padėkojo Lietuvai ne tik už jos tiesioginę paramą Rusijos agresijos atveju, bet ir už aktyvų palaikymą Europos Sąjungoje skatinant bendrą tarptautinę paramą jų šaliai. Pasak V. Groismano, Ukrainai yra svarbu toliau tęsti europinę integraciją, todėl jie labai vertina Lietuvos pagalbą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė