Panevėžio J. Miltinio dramos teatre bus atidaryta nauja paroda (0)

„Sinfonija Pastorale“ | areklama.lt

„Sinfonija Pastorale“ | areklama.lt

Balandžio 6 d. 17 val. J. Miltinio dramos teatre vyks nusipelniusio meno veikėjo Anatolijaus Stiško parodos atidarymas ir jo knygos „Sinfonija Pastorale“ pristatymas. Paroda skirta autoriaus 80-mečiui. Atidarymo metu koncertuos Ukmergės muzikos mokyklos moksleiviai.

A. Stiško baigė Dailės institutą Vilniuje, priklauso dailininkų sąjungai. 1979-ųjų pavasarį atvyko į Lyduokių kaimą tapyti etiudus. Nuo to laiko Lyduokiai tapo jo pastovia gyvenimo ir kūrybos vieta. Paveiksluose atsispindi meilė šiam kraštui, jo grožiui, dvasiai, jo žmonėms.

Dailininko darbų yra įsigiję Lietuvos bei M.K. Čiurlionio dailės muziejai, Tretjakovo galerija (Maskva), Hornburg Stadt Muziejus (Vokietija). A. Stiško parodos buvo eksponuojamos Lietuvoje, Vokietijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Bulgarijoje.

Dailininkas – žymi savo menine ir kultūrine veikla asmenybė, tarptautinių parodų dalyvis, kelių prestižinių premijų laureatas, nusipelnęs meno veikėjas. Menininkui suteiktas nusipelniusio meno veikėjo vardas, jis yra pelnęs nominaciją „Lietuvos šviesuolis 2010“, už kūrybinę veiklą apdovanotas sidabro medaliu, LR Ministras Pirmininkas įteikė padėkos raštą už svarų indėlį į Lietuvos kultūrą ir meną, už kūrybinę ir kultūrinę veiklą menininkui įteiktas aukso medalis „Pro augenda Concordia“.

Paroda veiks iki gegužės 5 d. Ne spektaklių metu parodą apžiūrėti galima antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 11 iki 14 val., parodos kuratorius – Albinas Vološkevičius.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė