Dėl galimo dokumento klastojimo K. Navickas kreipėsi į prokurorus (0)

Kestutis Navickas | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Kestutis Navickas | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimo dokumento klastojimo. Prokurorų prašoma išsiaiškinti, ar nebuvo suklastotas Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos (LMPF) parengtas VĮ miškų urėdijų viešas kreipimasis dėl valstybinių miškų valdymo pertvarkos.

Kovo 7 d. Aplinkos ministerijoje gautas LMPF pirmininkės Ingos Ruginienės pasirašytas kreipimasis su 3150 VĮ miškų urėdijų darbuotojų parašų. Iš tos pačios miškininkų bendruomenės aplinkos ministras gavo pranešimą, kad šis oficialus kreipimasis nei savo turiniu, nei apimtimi neatitinka to dokumento, po kuriuo pasirašė miškų urėdijų darbuotojai.

Šios aplinkybės leidžia manyti, kad buvo galbūt suklastotas dokumentas ir padaryta nusikalstama veika. K. Navickas prašo prokurorų įvertinti, ar dėl pateiktos informacijos nėra pagrindo pradėti ikiteisminį tyrimą.

Tuo metu federacijos pirmininkė Inga Ruginienė  ministro veiksmus pavadino bauginimu ir šmeižtu.

„Paskutinis ministro ėjimas įrodo visišką ministerijos desperaciją. Aplinkos ministras nesugeba pateikti reformos plano ir įtikinti socialinių partnerių, todėl bando išgąsdinti profesines sąjungas teisėsauga. Tokie veiksmai rodo visišką nekompetenciją ir neprofesionalumą“, sako LMPF pirmininkė I. Ruginienė.

Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija teigia ir toliau sieksianti, jog reforma pirmiausiai būtų parengta profesionaliai ir išdiskutuota su socialiniais partneriais.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė