Išrinkime gražiausią Lietuvos piliakalnį (0)

Kernavė| K. Driskiaus nuotr

Kernavė| K. Driskiaus nuotr.

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (VSTT) išrinko 30 išskirtinių piliakalnių Lietuvos saugomose teritorijose. Kelionių metas tik prasideda, tad  aplankykite šiais – Piliakalnių – metais.  

Informacija apie siūlomą trisdešimtuką pateikiama specialiai sukurtoje interneto svetainėje su žemėlapiu . Čia galima atsisiųsti piliakalnių sąrašą į išmaniojo telefono navigacijos programėlę. Piliakalnių nuotraukos, aprašymai ir jų vietos žemėlapyje visada bus su Jumis net ir ten, kur nėra interneto ryšio, o pačius piliakalnius rasite ypač lengvai.

VSTT kviečia balsuoti ir išrinkti gražiausią Lietuvos piliakalnį. Rinkimai vyks iki š. m. gegužės 31 d. Savo balsą galite atiduoti už vieną iš sąraše esančių piliakalnių arba pasiūlyti savo kandidatą. Gražiausias Lietuvos saugomų teritorijų piliakalnis bus paskelbtas š. m. birželio 1 dieną.                 

Seimas 2017-uosius paskelbė Piliakalnių metais. Pats tinkamiausias būdas paminėti šiuos ypatingus metus – dažniau įtraukti piliakalnius į savo kelionių po Lietuvą maršrutus. Nors Lietuvoje turime daugiau kaip 900 piliakalnių, tačiau tik nedidelė dalis jų yra pritaikyti lankymui. Daugiausia sutvarkytų piliakalnių yra saugomose teritorijose.

Balsuoti gražiausio Lietuvos piliakalnio rinkimuose galima čia. 

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė