Ispanijos ambasadoje pristatyta Kristinos Stalnionytės knyga „Kelias į Santjago de Kompostelą“ (nuotraukos) (0)

Kristina Stalionytė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kristina Stalnionytė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ispanijos Karalystės ambasadoje Vilniuje surengtas Kristinos Stalnionytės knygos „Kelias į Santjago de Kompostelą“ pristatymas. Renginio metu Astūrijos regiono kultūros paveldo generalinė direktorė Otilija Rekuecho susirinkusiuosius supažindino su šv. Jokūbo kelio Astūrijoje istorija.

K. Stalnionytės knygoje aprašomi 42 dienas trukusios kelionės pėsčiomis įspūdžiai, nuotykiai, autorė supažindina su šiaurės Ispanijos miestais ir kaimais, architektūros paminklais, kultūra ir žmonėmis.

42 dienos, 775 kilometrai. Ranka paliečiama šv. Jokūbo kelio istorija, jo simboliai, legendos. Tai pasakojimas apie vieną piligrimystę ir kartu piligrimus iš viso pasaulio.

Šį piligrimų kelią nuo viduramžių globojo karaliai, saugojo tamplieriai, jis kupinas legendų, simbolių ir mįslių. Iš Sen Žano beveik aštuonis šimtus kilometrų į Vakarus nutįsusiu keliu per paskutiniuosius dešimt amžių praėjo milijonai piligrimų.

Knygoje daug istorinių vietų aprašymų, legendų, pasakojimų apie šventuosius, pateikiama praktinės ir istorinės informacijos norintiems keliauti į Kompostelą.

„Kelias į Santjago de Kompostelą“ trečioji žurnalistės K. Stalnionytės kelionių knyga („Šuarų žemė“ (2014) ir „Peru spalvos“ (2016)) ir tai jau antrasis, pagerintas šios knygos leidimas su žemėlapiais ir daug nuotraukų.

Daugiau apie knygą :  www.kristinastalnio.com

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė