Išnagrinėtas J. Miliaus, Vyriausybės ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ginčas (0)

Jonas Milius | vmvt.lt nuotr.

Jonas Milius | vmvt.lt nuotr.

Kovo 30 d. posėdyje išnagrinėjęs Jono Miliaus skundą dėl atleidimo iš darbo, grąžinimo į pareigas ir įpareigojimo sumokėti vidutinį atlyginimą už visą priverstinės pravaikštos laiką, Vilniaus apygardos administracinis teismas savo sprendimą skelbs balandžio 20 d.

J. Milius prašo teismo panaikinti Vyriausybės nutarimą, kuriuo buvo atleistas iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pareigų, pripažinti jį neteisėtu, grąžinti J. Milių į buvusias pareigas ir išmokėti darbo užmokestį už visą priverstinės pravaikštos laiką nuo atleidimo.

J. Milius taip pat prašo teismo kreiptis į Konstitucinį Teismą su prašymu nuspręsti, ar Vyriausybės nutarimas neprieštarauja Konstitucijos nuostatoms. Pasak J. Miliaus, Vyriausybės nutarimas ir pasitarimo protokolinis sprendimas yra neteisėti, nes nepagrįsti objektyviais duomenimis, nėra nurodytos jokios aplinkybės, argumentai, racionalūs motyvai, dėl kurių buvo nepritarta jo ataskaitai, praneša Vilniaus apygardos administracinio teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė.

Kovo 30 d. teismo posėdyje apklausti ir pareiškėjo prašymu iškviesti liudytojai buvę ministrai Tomas Žilinskas ir Virginija Baltraitienė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė