LVŽS neskyla, nors padėtis rimta, sako S. Skvernelis (3)

Saulius Skvernelis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Saulius Skvernelis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės ir Seimo narių nesutarimus dėl aukštojo mokslo reformos vertina kaip rimtą situaciją, tačiau teigia, kad partija neskyla.

„Aš tikrai nenoriu to vertinti kaip skilimo, bet yra tikrai rimta situacija“, sakė S. Skvernelis.

Jis kritikuoja Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovo, Švietimo ir mokslo komiteto (ŠMK) pirmininko Eugenijaus Jovaišos veiksmus skubinant sprendimus dėl Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) susijungimo.

Komitetas pritarė nutarimo projektui, kuriuo Seimas paremtų Vytauto Didžiojo ir Lietuvos edukologijos universitetų susijungimą, nors Vyriausybė prašo palaukti, kol darbo grupė parengs aukštojo mokslo tinklo pertvarkos planą.

„Tai vienintelis komitetas, kuris nuo pat pradžių elgėsi nesuvokiamai, nesuvokiamai ir ministrės atžvilgiu, nors ji tikrai daug deda pastangų, per daug net pastangų ir laiko aukojama ir formaliems, ir neformaliems susitikimams“, teigė premjeras.

Premjeras S. Skvernelis žada prašyti Seimo etikos sargų įvertinti Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko veiksmus, ar išreikšdamas pritarimą savo buvusios darbovietės išsaugojimui jis nepainioja interesų. E. Jovaiša prieš patekdamas į Seimą buvo Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakulteto dekanas.

Mokslo ir studijų institucijų pertvarkos planą premjero sudaryta darbo grupė turi parengti iki balandžio pabaigos.

S. Skvernelis tikino nesibaiminantis dėl kitų Vyriausybės planuojamų reformų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė