Lenkijos oro vežėja „LOT“ mini veiklos Vilniuje 25-metį (0)

Vilniaus oro uostas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Vilniaus oro uostas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

25-uosius veiklos metus Lietuvoje mininti Lenkijos oro bendrovė „LOT“ šią sukaktį sutinka džiaugdamasi greitų ir patogių skrydžių į Varšuvą populiarumu bei maršrutais iš dviejų Lietuvos oro uostų – Vilniaus ir Palangos. Prieš ketvirtį amžiaus skrydžius iš Vilniaus pradėjusi „LOT“ buvo viena iš pirmųjų oro bendrovių, žengusių į neseniai Nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos aviacijos rinką.

Įdomi istorinė detalė Lenkijos oro vežėja „LOT“ pirmąjį reguliarųjį skrydį pradėjo per Vilniaus oro uostą. 1932 m. rugpjūčio 18 d. čia pirmą kartą nusileido oro linijų bendrovės orlaivis, vykdęs maršrutą Varšuva-Vilnius-Ryga-Talinas. Palangos oro uoste veiklą oro bendrovė pradėjo 2016 m. pavasarį.

Prasidėjus šių metų aviaciniam vasaros sezonui „LOT“ skrydžiai iš Vilniaus į Varšuvos Šopeno oro uostą yra tarp tų, kurie vykdomi daugiausiai kartų per savaitę. Lėktuvai Lenkijos sostinės kryptimi iš Vilniaus ir atgal nuo kovo pabaigos kyla 34 kartus per savaitę.

„Mums didelis malonumas paminėti 25–ąsias tiesioginių skrydžių tarp Varšuvos ir Vilniaus metines. Žvelgiant iš istorinės perspektyvos, tai buvo vienas pirmųjų „LOT“ maršrutų. Po komunizmo žlugimo pradėjome naują savo veiklos etapą. Šiandien mes stipriname ryšius su savo kaimynais, o keleiviams skrydžius iš Vilniaus į Varšuvą siūlome 34 kartus per savaitę. Varšuvos oro uostas yra šiuolaikiškas transporto mazgas iš kurio galima pasiekti likusius Europos ir pasaulio miestus, tokius kaip Niujorkas, Los Andželas, Torontas, Pekinas, Tokijas ar Seulas“, teigė „LOT“ Korporatyvinės komunikacijos direktorius Adrianas Kubickis.

Lietuvos oro uostai skaičiuoja, kad 2016 m. „LOT“ iš Vilniaus ir Palangos oro uostų iš viso įvykdė beveik 2400 skrydžių ir aptarnavo daugiau nei 129 tūkst. keleivių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė