Rusijoje – protestų mitingai prieš korupciją, sulaikytas A. Navalnas (tiesioginė transliacija, video) (0)

Sulaikytas Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas | Youtube.com stop kadras

Sulaikytas Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas | Youtube.com stop kadras

Kovo 26 d. Rusijoje nuvilnijo masiniai protesto mitingai prieš korupciją. Protestai vyko 97 miestuose, į gatves išėjo šimtai tūkstančių piliečių, ir labai daug jaunimo. Juos slopino milicijos ir OMON daliniai.

Maskvoje, kurios valdžia rengti demonstracijos neleido, sulaikyta virš 600 žmonių, tarp jų ir mitingo rengėjas Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas.

Novosibirske mitinge dalyvavo apie 2 000 žmonių. Krasnojarske bei Omske protestavo maždaug 1 500, Vladivostoke Rusijos Tolimuosiuose Rytuose apie 700.

Protestų priežastimi tapo A. Navalno išsakyti įtarimai, kad Rusijos premjeras Dmitijus Medvedevas yra sukaupęs didelius nelegalius turtus.  A. Navalnio pastangomis buvo sukurtas filmas apie Rusijos premjero D. Medvedevo prabangias vilas, jachtas, vynuogynus Italijoje ir kitus milijardinius turtus. Šis filmas per Yutube kanalą per mėnesį buvo peržiūrėtas 15 milijonų kartų! 

Filmą „Jis jums ne Dimonas“ („Он вам не Димон“)  apie D. Medvedevo išvogtus milijardus galite pažiūrėti čia:

Šiandienos protesto akcijas pavyko surengti dėka interneto socialinių tinklų, nes dauguma Rusijos žiniasklaidos priemonių apie jį nieko nerašė.

Šiandienos mitingai – bene didžiausia organizuota protesto akcija nuo 2011–2012 m. demonstracijų, kurios buvo surengtos po abejotinų Rusijos dūmos rinkimų.       

Maskva:

Nižnij Novgorod:

A. Navalno sulaikymas:

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė