R. Karbauskis teigia, kad G. Kėvišo galimybės likti poste labai mažos (2)

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Seimo kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis  padėtį dėl Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus Gintauto Kėvišo apsisprendimo nesitraukti iš pareigų pavadino skandalinga. R. Karbauskio teigimu,  G. Kėvišo perspektyvos išlikti poste yra labai labai mažos.

„Situacija skandalinga, vadovas daro meškos paslaugą ir savo vadovaujamai įstaigai, ir visų kultūros įstaigų vadovų įvaizdžiui. Ir aš manau, kad tie sprendimai, kurie bus priimti artimiausiu metu įstatymų pakeitimuose, sutvarkant bendrą sistemą, jie leis išvengti tokių situacijų ateityje, kada vykdomi konkursai anksčiau laiko“, – sakė R. Karbauskis.

Jo teigimu, šis klausimas bus sprendžiamas teisiniu keliu, nes kitos išeities nėra.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinis direktorius Gintautas Kėvišas apsisprendė ir toliau eiti šias pareigas. Apie tai jis skelbia šios dienos „Lietuvos ryte“ spausdinamame užsakomajame straipsnyje.

G. Kėvišas pareiškė, kad artimiausiu metu imsis teisinių priemonių savo teisėms apginti ir įrodys, kad nėra padaręs pažeidimų, kuriais yra kaltinamas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė